Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban/párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban/párkapcsolatban élők, észre veszitek ha hazudik a párotok nektek? Fel lehet ismerni?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság semmi komoly...
2015. jan. 15. 23:57
1 2
 11/13 tomi songoku ***** válasza:
Sértve érzed magad mert én így gondolkozom? Te bajod
2015. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem érzem sértve magam, csak nem értem , hogy miért kell általánosítani, mert az életben ért egy két csalódás. Kit nem? A férfiak mivel lennének jobbak? Szerintem a megcsalás, hazudozás nemtől független, megteszi bárki, aki nem rendelkezik gerinccel.
2015. jan. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tomi songoku ***** válasza:
Jolvan egy kicsit feszült voltam a napokban amikor írtam ezeket a dolgokat de ettöl még nem vagyok gonosz csak mindíg a dolgok rossz oldalát látom meg legelsőnek.. Igen nemtől függetlenül sok az áruló sajnos.. Elég beteg világban élünk úgy érzem. Bennem eluralkodott egy hit vagy tévhit nemtudom.. Engem mindenki elárult nem csak nők a barátaim is. Szóval én úgy gondokozok hogy egyedül vagyok még ha 1000 fős hadsereg áll mögöttem akkor is!!!
2015. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!