Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, tegyek egyaltalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, tegyek egyaltalan valamit?

Figyelt kérdés
Probalok rovid lenni. A ferjemnek van egy fiatal kolleganoje, akire feltekeny vagyok. Nem hiszem, hogy megcsal, szerintem egy kis flortolesen kivul nincs koztuk semmi. Nem naiv vagyok, de eleg jol ismerem a ferjem. Viszont nem ismerem ot, nem tudom mennyire kell tartanom attol, hogy komolyabban ranyomul. Szeretnem megelozni a bajt. De nem tudom hogyan. Nem akarok nevetsegesnek tunni azzal, hogy megtiltom a csetelest vele, nem irnak egymasnak tul gyakran. Tehat mit tegyek: hagyjam az egeszet aztan lesz ami lesz vagy kezdjek el surgosen tobbet foglalkozni a ferjemmel hogy veletlenul se legyen oka masra gondolni? Azt hozzateszem hogy egy eleg nehez idoszakon vagyunk tul, nem volt konnyu velem az utobbi 3-4 honapban. Beszeltunk mar rola, elismerte hogy jol esik neki a kollegano figyelme, de tobbrol nincs szo, legalabbis az o reszerol. Valamilyen jo tanacs?
2019. jan. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Sok ilyen helyzetet láttam. És több esetben a férfi nem kereste a megcsalásra a helyzetet, szerette akivel együtt élt. Viszont ha folyton a panaszkodásra, a balhéra megy haza, akkor elveszti az életkedvet, és ha szereti a másikat akkor nyilván nem csalja meg, de bezárkózik, és ott marad úgy, hogy akit szeret attól nem kap normális szót. Ez nemcsak a szexről szól. Sok esetben nem emiatt kezdődnek a bajok.


Nem visszaszerezni kell a férjet, hanem őszintén szeretni, és kell hogy figyelmet kapjon. Ha ez féltékenységből van, az nem őszinte, és ezt érezni fogja, nem hülye. Nyilván fordítva is lehet számot vetni, hogy ő hogy viselkedik, az már egy másik helyzet. De valahol el kell kezdeni rendbe tenni a kapcsolatot... a bíráskodás, vagy az érvelés, az agyalások csak mélyítik a problémát, semmit nem használnak a kapcsolatnak, csak nagyobb utána a bizalmatlanság.

2019. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Az az igazság hogy te próbálhatsz mindent beleadni vagy épp tehetsz rá magasról, az egész mindig a másik fél döntésén múlik.

Volt már olyan kapcsolatom ahol A-tól Z-ig végigpróbáltam mindent és a vége mégis megcsalás lett. És nem azért mert nem szeretett az illető, hanem egyszerűen eldöntötte magában, hogy neki kell ez a fajta izgalom, élmény az életébe és innentől kezdve én csak egy díszlet voltam az egészben.


Én szándékosan olyan férjet választottam (ilyen tapasztalatok után), akit az együtt töltött évek alatt soha nem láttam másik nőt megbámulni, flörtöt is elképzelhetetlennek tartja a kapcsolaton kívül. Én a megelőzésben hiszek, de az sokkal korábban kezdődik mint mikor már rég flörtöl valakivel.


Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy, szerintem nem igazán tudsz semmit befolyásolni. Próbálj jó feleség lenni, de ha még így is bekövetkezik a baj, jobban fogsz undorodni az egésztől.

2019. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Izabella220 ***** válasza:
100%
Sajnos az a tapasztalatom,hogy kevés ember találja meg a hozzá illő párt.Azt látom a kapcsolatban az egyik fél csaló a másik hűseges szamár,vagy mindketten csalók.Sajnos bármit teszel is akkor os megteszi ha megakarja,mert nem fog ellenállni a kísértésnek.Ne alázkodj meg és ne magadban keresd a hibát,olyan dolog miatt amit a párod művel.
2019. jan. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne ez a ki kilenges a reszerol akkor is igyekeznek most tobb figyelmet forditani ra illetve a kapcsolatunkra. mindenkeppen megprobalnam helyrehozni ezutan a nehez idoszak utan a hazassagunkat. egyebkent o is igyekszik valtoztatni azokon a dolgokon ami a valsaghoz vezetett, de nem torekszunk a tokeletessegre. A kerdesemben arra gondoltam hogy valoban kihozzam-e magambol a maximumot (legyek jobb, tobb mint amennyi valojaban vagyok), segithet ez vagy ugysem tudom befolyasolni?
2019. jan. 12. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!