Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha üzenhetnèl a fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üzenhetnèl a fiatalkori ènednek mit üzzenèl?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Nem tud, ugyanis minden külön van véve! 😂😂😂 Ő találta ki az elején amikor nekik több volt. Külön számlank van, minden bútort amit vett, eltette a számlát amire a saját nevét tüntette fel. Retek parasztok, náluk is így van, az apja és az anyja is külön kasszán van. Az bosszant hogy 5 év alatt legalább 10 vonzó nőm lehetett volna, én meg kihagytam az összeset.
2021. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
41 nek írom hogy az hogy a saját nevedre nevere vesz ill külön kasszán van attól még házassági vagyonközösség áll fenn.attól még minden közös ha nincsen házassági szerződés
2021. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal de tényleg nagyon sokkal jobban tiszteld önmagadat, a vágyaidat, a megérzéseidet! Ne hagyd hogy a szülők lebeszéljenek életed álmáról, ne engedd meg, hogy érvénytelenítsék azt, amit szeretnél, mert bár be fog jönni, de több évtizedes kimaradás után, amit senki nem fog tudni visszaadni.
2021. jún. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Szuld meg a gyereket 24 héten, ne várd meg a 40iket mert úgyis elkell mennie 🖤
2021. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
44 es ez nagyon megrázó amit írtál.Őszinte részvétem így ismeretlenûl is. Isten Aldjon!
2021. jún. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen párkapcsolati dolgokkal kapcsolatban üzennék.


Először, ami a legfontosabb, megkérném, hogy tegye félre az anyja által belénevelt "apádat utálni kell, mert elvált tőlem" mentalitást és hívja fel, keresse fel többször! Az 50. életévét sem fogja megélni, hirtelen szívroham fogja elvinni, nem lesz időd se búcsúzni, se elmondani, hogy szereted. És borzasztóan bánni fogod!!!


Utána. Spórolj sokkal többet. Hülyeségnek hangzik az akkori szinte tini fejeddel, de utólag megköszönnéd. Nem kötelező minden hónapban 0-ra kijönni, nem kötelező elbulizni mindent. Lehet jól, élményekben gazdagon élni akkor is, ha minden hónapban egy 10est félreraksz!


Ne legyél birtokló. Ne akard minden gondolatát irányítani a srácnak, ne akard, hogy körülötted forogjon a világ. Legyél lazább, legyél nyitottabb, örülj, ha jól érzi magát, akkor is, ha épp nélküled teszi ezt! Szakításhoz fog vezetni a viselkedésed, amiből ugyan kilábaltok és együtt folytatjátok, de örök sebet ejt a kapcsolatotokon, baromi nehéz lesz visszaállítani mindent! Miattad lesz a párod konfliktuskerülő, mert semmit nem mer elmondani neked idővel, mindenen balhézni fogsz. Fordulj szakemberhez, ne félj a pszichológustól, mert olyan vagy mint anyád, aki mellől apád is szó szerint menekült, csak sajnos túl későn.


NE HÍZZ MEG!!! Tudom, hogy az esti nassolások és a sok kajarendelés az nagyon jól esik, tudom, hogy minden nap megtudnál enni egy tábla csokit de a striák amik a hasadon, melleden lesznek, örökre látszódni fognak. Nyúlni fog a bőröd a fogyás miatt, hiába fogysz le, nem fogod jól érezni magad, mert látszani fognak a "nyomai" az elhízásodnak. És mindemellett az egészségedet is kockára tetted, kishíján cukorbeteg leszel 20 évesen...


kb. ennyi. nem vagyok se házas, nincs gyerekem, de ezeket már most bánom, hogy máshogy csináltam anno.

2021. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
46 os nak ìrom hogy nagyon szèp ès meghatò gondolatokat ìrtàl le. Köszönöm hogy megosztottad. Apa vagyok ès engem is òcsàrol a felesègem a kislànyainknak pedig nem hagytam el őket. Viszont ràdöbbentettél hogy mulyen fontos egy kislánynak az apukàja. Ès hogy mennyire kell vigyàzni az egèszsègre mert nagyon fàjdalmat okoz ha màr nincs apa. Neked azt kìvànom hogy ne add fel!! Amiket leìrtàl valtoztass, sportolj egyèl egeszseges eteleket. Lègy vidàm es a pàrod szeretni fog. A testi dolgokat hidd el meg lehet vàltoztatni ha sportolsz ès jòl etkezel.szèp napot!!
2021. júl. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!