Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha üzenhetnèl a fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üzenhetnèl a fiatalkori ènednek mit üzzenèl?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
A legjobb döntést hoztad, amikor igent mondtál:)
2021. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
28 és 30, miket tapasztaltok ezzel kapcsolatban, ha megkérdezhetem? Mármint a "nézd meg az anyját, vedd el a lányát" dologra gondolok.
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor őszinte leszek. Egy büdös nagy falusi paraszt család, de a negatív értelembe véve. Amikor beléptem az a tipikus paraszt szag és mega ízléstelenség. Intelligencia zéró. A család mint közösség annyi, hogy beszélnek egymáshoz, de ha megsértődnek, akkor egy hétig elvonulnak a saját szobájukba. Irtózatosan bunkók az élet összes területén, nem lehet velük megjelenni sehol, mert lejáratnak, porrá aláznak mások szemében. Fukarok mint a skótok, 50 éves bútorok között, 50 éves divatnak megfelelő berendezések között élik le az életüket. Semmi melegség nincs náluk, rideg és hideg minden. Nos, nagyjából ezt hozta az asszony is, egy picit csiszoltam rajta, de alapvetően brutál gyenge mint nő. A szex ördögtől való, a nagyanyja belé nevelte hogy ne hogy valaki meglássa a csúnyádat. Nem mer levetkőzni előttem, a szex kultúra idegen fogalom nála, teljesen fogalmatlan e téren is, a nemi szervek gusztustalanok neki, orál szex kizárva. Egy érdekli őt, az pedig a pénz, de nem is akárhogyan! Csak gyűjteni! Az anyjáék dettó. Fos körülmények között élni, fos hangulatban, teljességgel érzéketlenül mint a robotok. A férfi dolga hogy lapátolja haza a pénzt, és itt meg is állt a történet. Érzelmek? Ők ezt nem ismerik. Semmi meglepetés, semmi gondoskodás, semmi lazaság, semmi törődés. Munka, fizetés, spórolás. Ezek a mindennapok. Pl. engem még nem köszöntöttek fel sosem. Karácsonyra vesznek a lányuknak valami marhaságot, nekem nem. Neki odaadják, nekem meg azt sem mondják búúúú. Legutóbb kénytelen voltam elmenni velük étterembe(borzasztó égő volt, elmondani sem lehet mekkor prosztók). Hoztak két rokon, az autó 5 személyes. A feleségem beszállt ötödiknek, nekem meg mondták menjek villamossal. :D Szóval csak ekkora sötét parasztok. Hááát 1000 oldalt tudnék róluk írni.
2021. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
Füri,hogy ez a kérdés most jött ide. Általában nem szoktam a múlton rágódni. Ma viszont igen. Idősebb nő vagyok. Volt fiatalon egy abortuszom. Az anyám és a nővérem tuszkoltak el, mert a fiu meg nem akart nősülni. És hát micsoda rettenetes szegen lanykent szülni. Bár nem akartam buta, naiv falusi lány voltam, akiben akkor halvány szikrája nem volt az onallosagnak. Bánom! Miért nem voltam vágányabb, miért nem tudtam kiállni magamért, miért nem hagytam ott őket? Lehetne egy 35 éves gyerekem. Igaz szerencsésnek mondható magam van egy 21 és 23 éves. Azt üzennem magamnak: szedd össze magad és állj ki magadért!
2021. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
32 nek 28 asként: egy lánygyerek az anyjától tanulja el a viselkedès mintákat,problémás helyzetek megoldását, férjhez való viszonyulàsàt családmodellt stb.ezért a lány felnőve ugyanúgy fog viselkedni mint az anyja. Nem feltétlen kinézete lesz olyan hanem a természete,a családhoz való viszonyulása. Ha anyôs egy lusta pénzéhes fehérmájù irigykedő,férj romboló, hűtlen,ravasz nő akkor a gyönyörű kedves lánya is előbb utóbb ilyen lesz. Nem hittem de igaz. Azt hittem van kivétel de nincs. Ès mire rájössz akkor lehet h már késő.
2021. jún. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
32 nek 28. Folytatasként még annyit h ha a lány esetleg magàtól nem válna olyannámint az anyja ,a gonoszkodó anyós egy életen át nem nyugszik és előbb utóbb lányán keresztül szétzúzza a kapcsolatot. Ezt nekem 16 éve mondta egy bölcs ember. Akkor nem hittem neki ma már tudom hogy így van.
2021. jún. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
46%
Tudom, napi szinten tapasztalom. Életem legrosszabb döntése volt a feleségem, sőt annál is rosszabb! Hitvallása, hogy egy férfi legyen önálló. Ő nekem nem főz, nem mos, nem érdekli mi van velem, hozzám nem ér, nem kedveskedik, nem szexel, az abszolút semmi. Egy férfinek csak az a szerepe hogy hozza haza a pénzt, csinálja meg ami elromlott otthon. Ennyi. Számára életképtelen az a nő aki egy tál ételt is főz, vagy kedves a férjével, ugyanis ezzel a férj vissza fog élni és szolgasorsba taszítja majd a feleségét. A szex az ördögtől való gusztustalankodás, ezt is elmondta már. Dettó mint az anyja!
2021. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj 37es,de minek vetted el? Ne mondd már, hogy az esküvő előtti x évben ezek a dolgok nem derültek ki. Nem tudom a rosszul választó embereket sajnálni, akik utólag panaszkodnak.
2021. jún. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Tudtam hogy ilyen, de nekem sosem volt önbizalmam a nökhöz. Sosem volt vele jó egy percig sem. Ma már kezdem belátni hogy talán van egy kicsi ráhatása az embernek a saját életére. Én őt büntetésnek tartom, amit rám szabtak. Se neki, sem nekem nem volt még előtte senki. Tudom, én is életképtelen vagyok, mert nulla az önbizalmam, de egy normális nő mellett máshogy alakulhatott volna. Sosem volt bennem annyi hogy szakítsak, bármennyire is rossz. Közel 20 év óta vagyunk együtt, de egy kezemen meg tudnám számolni mennyit szexeltünk, hányszor hívott fel telefonon és hányszor tett értem valamit.


Ezzel párhuzamosan egy magasan kvalifikált, a nők szerint megnyerő külsejű és stílusú ember vagyok. Van több vállalkozásom, az üzleti életben sikeresnek mondanám magam. Sajnos a nőkkel nem tudtam bánni sosem, mind a mai napig egy jóval magasabbrendű uralkodó kasztnak tartom őket. Szó szerint rettegek tőlük, sosem mernék nemet mondani nekik. Gyűlölöm a feleségem, de sosem fogom otthagyni. Majd ha ő kidob, de azt nem fog, mert anyagilag magas életszínvonalat biztosítok neki. Ha vissza mehetnék a múltba ezért figyelmeztetném magam, hogy kerüljem el!

2021. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
39 es abban hogy "sosem fog elhagyni mert magas életszínvonalat biztosítasz "nem legyél biztos. Figyelj oda, mert sokan éppen azért válnak el, mert válás során jól megkopaszt és onnantól függetlenül él a tőled lenyúlt pénzzel. Rengeteg ilyen van. Jóindulatból mondom hogy mindig légy nagyon résen.
2021. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!