Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha üzenhetnèl a fiatalkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha üzenhetnèl a fiatalkori ènednek mit üzzenèl?

Figyelt kérdés
2021. jún. 14. 22:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj többet!
2021. jún. 15. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%

Az első: Teljesen más területen tanulj, más nyelven, és más szakon.


A második: mihamarabb műttesd meg azt a csúnya orrod mert elbacca az egész arcod, ne várj 34 éves korodig


A harmadik: magasról sz**ard le mindenki véleményét

2021. jún. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%

"Tanulj inkább valami valóban piacképes szakmát! Ne azt csináld, amit úgy gondolod, hogy szeretsz, hanem, amiben pénz van. Tanuld ki például a vízvezetékszerelő szakmát. Vagy legyél programozó/informatikus stb. Mert az egyetemi tanulmányaiddal semmire sem fogsz menni, csak egy tucat irodista leszel.


Középiskola után AZONNAL menj el dolgozni! De még jobb, ha már a középiskola évei alatt is. Amit keresel, azt tedd félre, tedd valamilyen kamatozó papírba. Mindent gyűjts össze, amit csak tudsz - és 2014 végéig MINDENKÉPPEN vegyél egy lakást! Mert 2015-ben bejön a CSOK, aztán soha többé nem lesz rá esélyed!"


A tinédzserkori szex szintén kimaradt, dehát azzal nem tudnék akkor sem mit csinálni, ha visszamennék az időben. A külsőmmel volt baj, nem a személyiségemmel. Úgyhogy ez a kettő, amit nagyon megváltoztatnék: szakma és lakás.

2021. jún. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
65%
"fasz"
2021. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
37%
Én jól érzem magam a bőrömben negyvenesként. Amit talán bánok az az, hogy nem kedvesnek és barátságosnak kellett volna lennem a lányokkal, hanem nyomulósnak, rámenősnek. Kb. 20 lányt/nőt hagytam ki, összesen hárommal szexeltem, és ezt ilyen idősen nagyon bánom.
2021. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Ötödikben hagyja ott a jelenlegi suliját és menjen át egy másikba.
2021. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes férfival SOHA!
2021. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az anyját vedd el a lányát! Ne bízz és ne hidd el,hogy a lánya más lesz.Légy résen! Aki egyszer átvert át fog verni újra. Figyelj minden intő jelre,és vedd komolyan!
2021. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Inkább legyünk gazdagok de egészségesek, mint betegek és szegények
2021. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
28. Na erre én is rájöttem! 🤔🙄😥
2021. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!