Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden házasság egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házasság egy idő után tönkremegy?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 15:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Neked utolsó rettentő rossz lehet :D

Komolyan negyven felett társkeresőzől és te papolsz az életről?


41 évesen találtam meg életem nagyon nagy Ő-jét. Igen, sorry , a meseszerű kémia, a másik felem, bla-bla sorolhatnám.

Ismeretségi körömben több, nálam idősebb is talált nagy szerelmet, sőt.


De ők nem a tindert lapozgatják.

2021. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
78%

"A házasságom meg nem egy tönkrement házasság, én bőven az ellenkező előjellel illetem"

😂😂😂😂


Konkrétan hangosan felröhögtem.

Leírod, hogy házas vagy, de egy langyos fos.

Társkeresőn nézed a felhozatalt,

Nem tudsz anyagilag megoldást találni

Prostikhoz jársz


De szerinted jó a házasságod :D

És mindezt 40 évesen.


Hát apám gratulálok, jó nagy adag szr. amiben ülsz

2021. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%

Ja házas vagyok, de nem vak. Anyagilag bőven jól állok, az átlag X5. Engem a szexben sosem érdekelt az érzelmi része, se 18 évesen, se 25 évesen, se 35 évesen stb. Nekem annyi kell, hogy perfekt legyen a nő külsőleg. Érzelmekből nem kérek, nem hiszek bennük, nekem egy hiba az én részemről, vagy a másik részéről és ott el is szakadt a dolog. Azt is megtanultam, hogy midenki pótolható, így én is. Azaz egy vagyok a millióból, a párom is. Sosem kértem, sőt zavar, ha valaki szeret, nekem bőven elég ha csak elfogad. Nem vagyok én senki sem hogy rajongjanak értem, ezt tőlem se várja el senki. Én a tökéletesért tudnék rajongani, olyan meg nincs. Az ember esendő, tele van hibákkal, számomra ezért nem létezik tökéletes társ. Ha a párom valamilyen téren gyenge, hibázik, akkor látva e gyengeségét nem tudok rá felnézni. Én ugyanigy egy csomó téren hibázhatok, ezért nem viselem el ha bárki is oda lenne értem. Számomra az egy hazugság lenne. Pontosan ezért nekem bőven elég a szexben az, ha nagyon jól néz ki a nő. Nem is akarok lelki mélységekbe merülni, nem is akarom mélyen megismerni.


"Hát apám gratulálok, jó nagy adag szr. amiben ülsz" Nem, én nem ülök jó nagy adag sz*rban, tökéletesen a magam ura vagyok, amit kitalálok azt megtehetem. Én is szexelhetek, sőt sokszor szexelek is heti 5X, igaz olyan nőkkel, akiket a címlapokon láthatsz. Én nem bírállak, nekem ez az élet jön be. Az eredeti felvetésem is az volt, hogy 15 évig én nem tudnék a feleségemmel heti 5X szexelni, mert sem rajta sem magamon nem érezem azt a hatalmas vágyat, a szex meg inkább egy unalmas közös program.

2021. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy a prostik címlaplányok...
2021. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

33.

Szívből sajnálom a párodat, hogy egy ilyennel van mint te, feltéve, ha neki hazudsz, és nem tudja, hogy neked ő érzelmileg semmit sem jelent. Ha tudja, és ennek ellenére veled van, akkor viszont megérdemlitek egymást, és ezt a fost amiben éltek. Ez minden csak nem házasság.

2021. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35# Ott a pont
2021. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Károgó vénasszonyok! Nektek mégis milyen morális vagy akár mondhatnám bármilyen alapotok van bírálni? Fáj nektek? Vagy ez egyelő a tömeggyilkossággal? Vagy loptam tőletek? Nézzétek már meg magatokat! Undorító jelzőket használtok, mintha valami ócska, jött-ment koldusról írnátok! A házasságom tökéletes, a lányom végig jeles tanuló, stabil egzisztencia, családi programok, káros szenvedélyektől mentesen élünk, egy dkg felesleg nincs rajtunk, elismert ember vagyok. Mi már a gyermekünk megszületése előtt gondoltunk a jövőjére, meg is van alapozva. Hahóóó! Hallasz? Ha most a ti stílusotokban akarnék fogalmazni, akkor nem egy purdés ócska kapcsolatban vagyok, ahol húúú de minőségi a szex, de közben az egyik felet rommá alázzák. Vagy épen rommá verik...vagy éppen egy kilátástalan jövő felé evickélnek. Vagy éppen elváltan álmodoznak a nagy Ő-ről. Mégis miről beszéltek? Hogy nektek nem tetszik az életem? Hát ez a ti kicsinyes problémátok, nem az enyém! Az erkölccsőszök sosem érdekeltek, a gyk-s károgó asszonykórus rózsaszín mázas tanácsait meg osztogassa a fentebb felsorolt rászorulóknak.


Húúú, most annyira belétek tapostam, hogy nyomkodjátok bőszen a piros "X"-et, ennyi jutott nektek! :) Tessék nyomkodni, de sajnos csak egyszer lehet. Írjatok a gyk-nak, hogy ti szeretnétek ha 10X módotokba állna. Ilyen a ti demokráciátok, ha valami nem úgy van ahogyan a kis életetekbe, akkor piros X. Ma piros X, holnap meg sárga csillag. Így szokott kezdődni. :)


35. A páromat meg ne sajnáld szívből, egy mert ismer, kettő, ahhoz szív is kellene. Én meg tudod kiket sajnálok? Akik fejest ugranak a nagy szerelembe, és palira veszik őket. Ezer meg ezer házasság végződik válással, érdekes, mi miért nem váltunk el? Egzisztenciális problémák? Mi az? Nincs kommunikáció? Hahhh, órákat beszélgetünk este. Gyereknevelés? Pipa! Szabadidő? Pipa! Tervek a jövőre? Pipa! Lelki és mentális problémák? Mik azok? Most komolyan! Te sajnálsz engem? :D


34. Hát barátom, látom te leragadtál az útszéli 2000/pipa szintnél. Inkább nem is magyarázom.


Várom az ösznépi tüzet, de előtte a piros X, tudjátok! ;)

2021. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37 Olyan kis száni vagy. Sok helyen látlak ám :) Már a litániáidról fel lehet ismerni :) Te kis tökéletes házasságban prostizó mintaférj :)
2021. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!