Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden házasság egy idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden házasság egy idő után tönkremegy?

Figyelt kérdés
2021. máj. 22. 15:57
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
56%
14-es vagyok. Nulla szazalekot kaptam. Jesszus, itt bolondok vannak, agyalagyult barmok? Ksh statisztika, amit leirtam. Ez olyan h leirom, h egy kill kenyer 3x szaz ft. Erre lepontoznák...Vicc
2021. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
51%
A szex és a varázs sem meló kérdése! Egyszerűen elhalványul a szexuális érdeklődés, divatos szóval élve a "kémia". Most komolyan kérdezem! Ha heti 5 szex van ugyanazzal a személyel már 15 éve, abban mi a vonzó, érdekes, romantikus? A heti 5 kb. annyit jelent, hogy ki akarok elégülni, gyere ehhez te is kellesz! A heti 5 már inkább csak a mennyiségről szól, én férfi létemre ezt nem bírnám farokkal és libidóval. 15 éve heti 5 ugyanazzal a nővel? A heti 5 még oké lenne, 5 különböző nővel. Én 20 éve vagyok a feleségemmel, de már délután azt érzem, hogy egy jó alvás sokkal többet ér, mint egy megszokott forgatókönyv szerinti szex. Ezen nincs mit dolgozni, mert inkább nevetségesnek találjuk mindketten azt az erőltetett romantikát.
2021. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%
Legyen az a szex heti 2-3, de minőségi, mintsem 5-6 robotüzemmódban.
2021. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
51%
Értem, de 15 év után hogy és mitől lehet a szex minőségi? Oda olyan nő kell, aki nagyon ráér, alárendelt szerep nem probléma neki, a férjét isteníti, önállóan képtelen az életre. Aki tudja hogy teljesíteni kell minőségben és mennyiségben. Egyéb esetben 15 év alatt volt már annyi surlódás, vagy annyira kiismerték már egymást, hogy a minőséget már csak max a kielégülésben mérik. Nekem még a heti 1 is sok, amit akartunk már kipróbáltunk, számomra haláli unalmas már a szex a feleségemmel. 10/8x el sem megyek, izgalom faktor -10. Holott nem veszekedünk, van egy csomó közös projektünk, gyereknevelés, háztartás, hobbi.
2021. máj. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
22# őszinte részvétem 😁
2021. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
54%

22

Sajnálatos, ha te unod a feleségeddel való szexet. Ettől még nem minden házasságban van ez, és nem minden házasság ilyen.

Heti 5 szex nálunk pl alap, minőségben is, nem csak mennyiségben. Nincs benne semmi extra dolog, 2 ember kell akik szívből szeretik egymást, és vonzódnak egymáshoz.

Te azért vagy még az asszonnyal mert kényelmesebb mint borítani mindent, és kiléoni, de ha szeretted valaha is, már biztosan nem. Akit szeretsz, azt soha nem unod meg. Ez igazán szánalmas. Egy langyos fosban élni , és azzal vigasztalni magad, hogy ez mindenkinél ilyen évek után, vagy hogy ha van is gyakori szex az már nem minőségi. Hatalmas tévhitben élsz.

2021. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
26 ilyen emberek, mint 22-es tényleg elhitetik magukkal, hogy ez a normális, holott csak rosszul választott párt anno
2021. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
27. Igen, egyértelműen.
2021. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk eut a heti 5 t nehezen hiszem el 35 felett. Van jopar ennyi idos, fiatalos 30 as ismerosom, akik 8-10 eve hazasok, de ott sincs heti 5. Egyszeruen keptelenseg 10 ev utan heti 5. 2-3 okè.
2021. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

19.Nem, mert akik szeretik egymást, azok 95 évesen is heti 5 minőségi szex alá nem adják. A kilépés, válás annyira trendi és cuki dolog, mintha a 16 éves tini lány szakítana a szép kék szemű barátjával a középsuliban. Majd ezek után ebben a morálisan szuper fejlett társadalomban 40 felett egy csettintésre meg is találja az ember a tökéletes társát! Mit társát?! Az ikerlángját, akivel meg is lesz a brutál kémia, akivel azonosak a céljaik, azonos a szellemi, morális, pénzügyi, világnézeti szintjük, akivel problémamentesen lehet élni. Akin sosem ejtett sebet az élet, aki csak rám vár, akivel a heti 5 szex maga a varázslat, és ezt tartani is tudjuk 30 éven át.


Oké, ez a mese része! Nézzél már szét a 40 feletti "piacon". Én férfi vagyok, szétnéztem a társkeresőkön. Köszi, inkább maradok a langyos házasságomban, ahogy már írták. Ha már kémia, akkor 50 oldalt végiglapozva talán 2-3 olyan nőt láttam akire igent mondanék. Nem, nincs nagy elvárásom, de ami van, azt kb. ennyi hozta külsőre. Aztán nem vagyok egy otthon ülős típus, vannak női ismerőseim is. Akik normálisak, azok férjnél vannak. Az elváltak között meg nem ismerek olyanokat, akikkel lenne közös csapásirányunk, mármint elméletben. Alkesz férjek, agresszív férjek, pszichopata férrjek után ne én legyek már a mentsvára egy nőnek. Ehhez tegyük még hozzá a 2-3 gyereket, a toprongy pénzügyi helyzetét is. Albérletben sem fogok lakni, bocsi, ebből a szintből már minimum 25 éve kinőttem. Van saját gyerekem, akinek az életében részt akarok venni, és nem hétvégi apukaként. Ha már szex, van annyi pénzem, hogy olyan nővel legyek, akit pillanatnyilag megkívánok. Az érzelmi része a dolognak nem érdekel, én a szexbe nem képzelem bele a teremtés és a Világegyetem összes csodáját. A házasságom meg nem egy tönkrement házasság, én bőven az ellenkező előjellel illetem. Én a szexualitást emeltem ki, erre reagáltam. Ha neked 30-50 év nem égeti ki a kémiát, annak nagyon örülök, de ahogy te leszóltál hogy én ülök fordítva a lovon, úgy én is mondhatom neked ugyanazt. Akkor meséld el, miért van tele az összes társkereső, az összes fórum házas pasikkal, akik keresik a könnyű szex lehetőségét? Persze ezek a férjek otthon mintaapáknak tűnnek. Te női oldalról látod a dolgokat, én meg férfi részről. Általánosítani nem fogok, mert kivételek mindig is lesznek! A házasságon belüli szex kizárólag a feleségen múlik, ezen felesleges is vitatkozni. Mint mennyiségben, mint minőségben. Persze itt is be lehet támadni engem, de ez már egy másik téma, szélmalom harchoz meg sem energiám, sem kedvem nincs. A miérteket nem részletezem.

2021. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!