Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs szex tönkremegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex tönkremegy a házasságunk?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok anyám halála óta, ezért a szexet sem kívánom. Párommal töbn mint húsz éve vagyunk együtt, három gyerekünk van. Folyton nyaggat a szex miatt, nem érti meg, hogy sem a testem sem pedig a lelkem nem kívánja. Èlni sincs kedvem, hiába szedek gyógyszert. Félek, hogy rámegy a házasságom. Mit tegyek?
2014. febr. 22. 12:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológust kéne keresned, hogy segítsen feldolgozni a fájdalmat. Szerintem mielőbb, amíg nem késő hiszen gondolom szereted a férjed és nem akarod hogy eltávolodjatok egymástól.
2014. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Már pedig erre előbb-utóbb rá fog menni.

Keress fel egy jó pszichológust, nagy szükséged van rá. És nem gyógyszerekre, hanem egy jó pszichológusra, aki nem gyógyszerekkel próbál tünetet enyhíteni, hanem tényleg segít rajtam.

És részvétem anyukád miatt, biztos borzasztó lehet, de a halál az élet része. Az élet megy tovább. Férjed van, gyerekeid, akiknek nagy szükségük van rád. És a férjednek nem csak anyaként, hanem társként, nőként is.

2014. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, rajtad, elírtam
2014. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Részvétem!


Igen, rámehet

Szerintem neked sem ártana, komolyan..

Elterelné a gondolataid, legalább egy kevés feszültséget oldana benned.

Azért nem kívánod, mert nem AKAROD elengedni magad.

Túl kell ezen esni, mert nem csak a szexhiány miatt, hanem amiatt, mert nem engeded magadhoz(tehát nem szexuálisan) a párodat.


Kellene segítséget kérned a depressziőd miatt, a gyász feldolgozására.

Mióta tart ez?

2014. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
69%

Én úgy gondolom, ha erre rámegy a házassátgotok, akkor más gond is van.

Nálunk 8 hónap volt szex nélkül, ráadásul fiatalok voltunk még 30 és 34 évesek, én hosszú ideig ápoltam az anyukám, aki végül öngyilkos lett betegen. Nagyon megviselt, de a mi kapcsolatunk túlélte, a férjemnek fontosabb voltam én, mint ő maga... és hasonló esetben és is kibyrtam volna miatta.

fel a fejjel, meg tudjátok oldani, ha akarjátok.

2014. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
A szex egy kapcsolat egyik alappillére ami,ha hiányzik akkor az már nem kapcsolat,hanem szenvedés.
2014. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Három hónapja. Járok orvoshoz, ő írt fel nyugtatót. Egyszerűen nem kívánom a szexet, be sem nedvesedem. Volt olyan, hogy a kedvéért belementem, de végig rosszúl voltam, be sem tudta fejezni.
2014. febr. 22. 13:04
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Másik orvost keres. A nyugtató nem megoldás, főleg nem depresszióra... Valoszínűleg amúgy a tabletta tünteti el a libidódat
2014. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk két évig tartott. De mi már akkor 18 éves házasok voltunk, gyerekkel a hátunk mögött. Szintén szülő betegsége és halála miatt.. Férjem édesapja volt. Túlélte a kapcsolatunk, és talán még erősebb lett. Én sosem sürgettem a szexet, úgy voltam vele, majd ha eljön az ideje.. és ha mégse jött volna el, akkor se váltam volna el tőle. 20 év után úgy gondolom, más "mozgatórugója" is kellene hogy legyen egy házasságnak. Persze ha a férjed ennyire türelmetlen, akkor természetesen tönkremehet a házasságotok.
2014. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szerinte teljesen elhidegültem tőle.


Nyugtató nélkül aludni sem tudok.

2014. febr. 22. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!