Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs szex tönkremegy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs szex tönkremegy a házasságunk?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok anyám halála óta, ezért a szexet sem kívánom. Párommal töbn mint húsz éve vagyunk együtt, három gyerekünk van. Folyton nyaggat a szex miatt, nem érti meg, hogy sem a testem sem pedig a lelkem nem kívánja. Èlni sincs kedvem, hiába szedek gyógyszert. Félek, hogy rámegy a házasságom. Mit tegyek?
2014. febr. 22. 12:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
5%
Még az sem biztos, hogy nálad ezt a tünetet az anyukád halála hozta ki. Viszont most van mihez kötnöd. Ezt neked kell eldöntened. A férjed lehet hibás, hogy elhidegültél tőle, de akkor azt az okot kell megoldani, és nem az anyura fogni.
2014. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
engem nem tud meghatni, ha lepontoznak, csak sajnálni tudom azokat, akiknek olyan szomorú életük van, hogy már az is fáj nekik, ha valaki meg tudja oldani a problémáját...
2014. febr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem hidegültem el tőle, csak ő érzi így.
2014. febr. 22. 13:33
 14/25 anonim válasza:
0%

Sajna ha nincs sex, akkor a házzasság tönkremegy. Ez így van ! Tapasztalat is


Nos, azt teheted, hogy amíg a libidód alacsony átmentek a BDSM-re. Kötözzétek ki egymást vibrátort tedd bele és korbácsoltasd magadat az asszonnyal. Legalább lesz motiváció visszatérni a normális szexre. Ez jobb mint a gyógyszer !

2014. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Kérdező! Elolvastad a "varázstablettád" mellékhatásait? A legtöbb ilyen nyugtató felerősíti a depresszióra valóhajlamot és elnyomja a libidót. Tedd le, csak jobb lesz neked nélküle.
2014. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom hanyadik válaszadó, ha nem olvastad volna én vafyok a nő.

Nem a gyógyszer miatt vagyok ilyen.

2014. febr. 22. 14:11
 17/25 anonim ***** válasza:

Inkább antidepresszánst kéne szedned, ha már. Persze ha az SSRI, akkor az is megöli a libidót. Akkor már inkább RIMA.


Vagy talán nem kéne tompítanod az érzéseidet szerekkel, hanem megélhetnéd őket rendes mélységükben. Már persze ha az orvos tudja, hogy "élni sincs kedved", és ennek megfelelő terápiát kapsz.


A férjed fejébe meg belehúzhatnád a vizes vödröt, vagy ha egyéb módon is, de kommunikálhatnád, hogy mi van veled, mégiscsak az anyád halt meg!

2014. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom.


Nem csak a férjed beteg, hanem az itt válaszolók is?


3 hónapja halt meg édesanyád... Szerintem teljesen elfogadható, hogy nincs kedved a szexhez. Ez egy hosszú gyászfolyamat, amiben ráadásul a férjed nem támogat. 0 empátia. Emiatt fog tönkremenni a házasságotok, nem a szex hiánya miatt. 3 hónapról van szó, és férjed a szex miatt zargat... Egy állat, hogy ennyit nem bír ki???? Ezek után a büdös életbe nem lenne kedvem hozzá egy ilyen emberrel.

A gyógyszereket én sem tartom jó ötletnek. Inkább járj el terápiára, és hagyd magad gyászolni. Ilyen közeli hozzátartozónál ez egy hosszú folyamat. Sógornőm édesanyja halt meg egy éve, és apukámé. Borzasztó állapotban voltak, lefogytak, áradt belőlük a szomorúság... Talán fél év után kezdtek "felébredni" és tudtak újra szívből nevetni, és folytatni az életüket. Az ő párjaik megértőek voltak, azon voltak, hogy segítsenek, bármivel, bármibe.

2014. febr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
0%

Ha te vagy a nő, akkor mit panaszkodsz? Senki sem veszi észre ha el sem mész !


Szájmunka és kézmunka. Ezekkel minden elérhető, persze mellette a szerepjátékok is mehetnek öltözzetek be BDSM kötöztetősnek és korbácsolgassátok is egymást : Tuti recept ! :-)

2014. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Menj a francba a baromságaiddal te szadista disznó!!!!!


Nem szeretném, hogy tönkremenjen a házasságunk.

Ezelőtt heti három négy alkalommal is együtt voltunk.

2014. febr. 22. 18:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!