Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, aki 33 évesen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 33 évesen vagy idősebben ment férjhez, mert az élet így hozta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 13:12
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam a kommentedből :) csak annyira ek vagyok akadva ezen a területen, hogy nagyon.
2021. máj. 12. 13:55
 12/33 anonim ***** válasza:
88%
Miért van időhöz kötve? Mivel az emberek nagy része (főleg manapság) jóval később talál rá a megfelelő társra, természetes, hogy a házasság gondolata is kitolódik. Én nőként sosem értettem azokat, akik ebből problémát csinálnak. Számomra sokkal fontosabb volt, hogy megtaláljam az igazi társat, mint hogy mikor fog feleségül venni.
2021. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem vagyunk egyformák. Nekem is fontos az igazi társ, de nem szeretnék örökre a barátnője maradni.
2021. máj. 12. 14:04
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt olvastam ki a soraidból, hogy "tudja hogy erre vágyom..."

Nőként mondom neked, ne azért vegyen feleségül a párod mert te akarod.

Ezt a férfinek is határozottan akarnia kell, illetve nem kell, de nem árt ha magától akarja, és nem presszúrából.

Nem akatlak bántani, de tényleg engedd el ezt az esküvősdit, mert ezzel minden férfit el fogsz üldözni.

Tudom, most azt fogod mondani hogy te nem tartod nyomás alatt, meg hogy ő is mondta, akarta...csak éppen nem lett belőle semmi.

A legtöbb ilyen ismerősöm, csak úgy házasodtak a semmiből, valahogy olyan összhangba voltak, hogy egyszerre merült fel mindkettejükben hogy akkor legyen.

Ez amit te csinálsz, ez egyoldalú, és téged nem is érdekel hogy mit akar a másik, csak vegyen már el. Nem jó stratégia.

Úgy veszem le a kapcsolatodból, hogy még akarná is a pali, de te semmilyen teret nem adsz neki ebben, hogy a maga lelki érésében kialakuljon egy olyan ragadzkodás irántad, hogy azt mondja, igen, ezt a nőt nem eresztem, mert vele érzem jól magam, azt akarom hogy a feleségem legyen.

2021. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Hát 2 hete nem beszélünk, mert mondtam neki akkor keressen, ha kellek. Nem volt jó, hogy beszéltünk, feltörtek az emlékek. Köszi a válaszod, sok igazság van benne.
2021. máj. 12. 14:45
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem azért fog keresni, ha keres, mert feleségnek kellesz...
2021. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem. Akkor miért fog keresni? ( most nyilván ezt nem úgy képzelem el, hogy ok megkeresett, aztán vegyen el)
2021. máj. 12. 14:53
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen olyan érzésem van az írásaidat olvasva, mintha a házasság lenne az, amitől a boldogságot várod. De miért? Ha eleve nem működött a kapcsolat, akkor miért gondolod, hogy az esküvő megoldás? Kötve hiszem, hogy szimplán azért szakítottatok, mert te házasodni akartál volna, ő meg nem. Ezt egyetlen esetben tudom elképzelni, ha már napi vita volt, mert folyton ezzel szekáltad.


Légy őszinte magaddal és tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért fontos neked ennyire a házasság? Hogy elmondhasd magadról, hogy elkeltél? Vagy mert a környezetedben házasodnak az emberek és úgy érzed, lemaradsz valamiről? Ha feleségül vett volna, elégedetten hátradőlsz? Vagy netán onnantól kezdve a gyerektémával szekálod?


Nem bántásból kérdezem, egyszerűen érdekel, honnan ered ez a görcsös házasodni akarás.

2021. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Légy őszinte magaddal és tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért fontos neked ennyire a házasság? Hogy elmondhasd magadról, hogy elkeltél? Vagy mert a környezetedben házasodnak az emberek és úgy érzed, lemaradsz valamiről? Ha feleségül vett volna, elégedetten hátradőlsz? Vagy netán onnantól kezdve a gyerektémával szekálod?


Nem , nem ezért. Őt nagyon megszerettem. Szerettem volna, ha majd hivatalosan is hozzá tartozhatok. De nem azonnal szerettem volna. Szerintem nem bűn, ha erre vágyok. Nem szeretnék még egyszer évekig élettárs lenni. Ott pl az utolsó évben derült ki, hogy egyébként nem akar elvenni mert az csak egy papír. Sosem hoztam fel annak a páromnak, vártam az alkalmat. Elmentek az évek. Akkor szakadt el nálam a cérna, amikor az 5 éves évfordulónkon egy étterembe még asztalt is foglalt. Azt hittem akkor... megkérdeztem, és mondta , hogy sosem gondolt házasságra, mert az csak egy papír és azt hitte, nekem is ez így jó.

Ha mindenáron házasodni akarnék, akkor azt mondom, ez a pasi is mehet a levesbe, jöhet a következő, mert akkor ez lenne, hogy tök mindegy csak elmondhassam magamról, hogy feleség vagyok. De ezzel sosem voltam így. Valójában 2 olyan kapcsolatom volt, ahol a házasságot el tudtam volna képzelni: az több évesben és ebben, ami volt.

2021. máj. 12. 16:03
 20/33 A kérdező kommentje:
A hivatalosan egymáshoz tartozást pedig ő mondta először és nem én. Valójában nem tudom mit csináljak vagy mit ne csináljak.
2021. máj. 12. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!