Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, aki 33 évesen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki 33 évesen vagy idősebben ment férjhez, mert az élet így hozta?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 13:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Persze, én is ismerek több ilyen embert
2021. máj. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
33 évesen nősültem, és a feleségem is ennyi idős volt akkor.
2021. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Nem régen lett vége egy kapcsolatomnak, amit nagyon nehezen élek meg. Volt előtte egy hosszabb távú kapcsolatom, amiből nem lett házasság. Akivel vége lett, utána is keresett sokszor. Kétértelmű jelzéseket küldött, de 2 hete mondtam neki, akkor jelentkezzen, ha kellek. Ez nem mehetett így tovább. Ő sokat mondogatta a házasságot, mindig hozzátette, tudja, hogy erre vágyok. A szakításkor azt mondta, sok a gondja neki és ezt szeretné majd újra átbeszélni. Nekem nem esett jól, hogy szakítás után mindig írt és úgy tett, mintha semmi sem történt volna. Folyamatosan felhozta ezzel a tavaly ilyenkori emlékeket. Nagyon bele vagyok betegedve. Nagyon szépen megkérek a kedves hozzászólókat, vagy aki olvassa a kérdést, hogy ne írjon olyan, aki csak azt tudja mondani, minek a házasság, az csak egy papír, anélkül is lehet boldognak lenni, anélkül is szeret a férfi. Köszönöm. Olyan nők válaszait szeretném olvasni, akik szintén hasonlóan jártak, mint én. Köszönöm.
2021. máj. 12. 13:18
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
Sok ember afelett házasodott. Akivel meg vége lett, csak azért ne gyere össze, mert hátha elvesz. Vannak más emberek, annak meg nem hiába lett vége, katasztrófa egy házasság lenne és nem is tartana sokáig. Ugyanez igaz arra is, ha egy újjal csak emiatt jönnél össze.
2021. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Azért ez nem így van. Szerettem őt nagyon, most is szeretem.
2021. máj. 12. 13:23
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Én 39 éves voltam tavaly, amikor a párom megkérte a kezem, idén lesz az esküvőnk :) Mindketten hosszú kapcsolatban voltunk, mielőtt megismertük egymást, tizensok év mindkettőnknél, így nálunk még csak most jött el az ideje, de ezt egyáltalán nem bánjuk :)
2021. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon rá vagy görcsölve a házasságra és ez a férfiakat taszítja.

Nem azért mert előbb-utóbb nem nősülnének, de erre a maguk tempójában kell rájönniük.

2021. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Miből érzed ezt? Komolyan kíváncsi vagyok. Nekem ilyenkor ez a rá vagy görcsölve úgy jön le, hogy rossz vagyok ha erre gondolok , vagy nem tudom.
2021. máj. 12. 13:33
 9/33 A kérdező kommentje:
Meddig lehet mégis várni 30 felett, hogy a férfi feltegye ezt a kérdést? Én erre is kíváncsi vagyok.
2021. máj. 12. 13:35
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szó sincs róla, hogy rossz lennél!

Nem tudom ezt miből gondolod a kommentem alapján?

Egyébként gondolhatsz rá és akarhatod, csak ne hangoztasd örökké!

Hogy igazam van vagy sem, azt bizonyítja, hogy komolynak tűnő kapcsolataid érnek véget emiatt.

De láthatóan nem egy csavarra jár az agyunk, így nem erőltetem, hogy meggyőzzelek. Sok szerencsét kívánok!

2021. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!