Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit mondanatok arra, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanatok arra, mit kértek szülinapra?

Figyelt kérdés

Férjem sose tudja mivel lepjen meg.

Már párszor mondtam neki hogy semmit sem szeretnék, csak egyszer egy tortát a szülinapomra,mert sose kapok.

Múltkor meg is beszéltük hogy ezt kérem, meg a hétvégén elmegyunk enni egy kedvenc éttermünkbe. Még viccelodott is hogy o süssön e tortát vagy vegyen es mondtam hogy honnan vegye.

Erre most 1.het múlva lesz a szülinap. És megint megkerdezte mit kérek szülinapra.

Tehát hiába mondtam sokszor, tök felesleges. Nekem ez rosszul esik mostmar, nem mondtam semmit. Mondtam hogy már sokszor elmondtam. De most nemtudom jól tettem e. Mert akkor valószínűleg ugyse jut eszébe. De nem igaz hogy ennyire nem figyel rám ☹️


2021. máj. 5. 06:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%
Most miert lettem lepontozva? A csaj elmondta ezerszer h tortat ker, a pasi meg ennyit sem fogott fel..ezen mi a bonyolult? Mert nem azt kerdezte hogy azon kívul mit ker.
2021. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
42%

Elég szomorú, hogy annyira sem ismer, hogy tudja mire vágysz. A férjem kérdés nélkül is tudja :) mivel imádok olvasni, így aztán könyvek:))))))

De ezen kívül még diétámba illő desszertek és ilyen sós rágcsálnivalók, energiaital, nőnapra plüss virág ( gyűjtöm őket). De szeretem a társasjátékokat és a puzzle- t is:)

2021. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Semmit.

Nálam az szakitó ok

F

2021. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!