Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit mondanatok arra, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanatok arra, mit kértek szülinapra?

Figyelt kérdés

Férjem sose tudja mivel lepjen meg.

Már párszor mondtam neki hogy semmit sem szeretnék, csak egyszer egy tortát a szülinapomra,mert sose kapok.

Múltkor meg is beszéltük hogy ezt kérem, meg a hétvégén elmegyunk enni egy kedvenc éttermünkbe. Még viccelodott is hogy o süssön e tortát vagy vegyen es mondtam hogy honnan vegye.

Erre most 1.het múlva lesz a szülinap. És megint megkerdezte mit kérek szülinapra.

Tehát hiába mondtam sokszor, tök felesleges. Nekem ez rosszul esik mostmar, nem mondtam semmit. Mondtam hogy már sokszor elmondtam. De most nemtudom jól tettem e. Mert akkor valószínűleg ugyse jut eszébe. De nem igaz hogy ennyire nem figyel rám ☹️


2021. máj. 5. 06:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
79%
9# de elmondta mar 100x hogy egy k.rva tortat szeretne. Ezen mi a bonyolult?
2021. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%

#11. Akkor mondja el 101x is! Vagy írjon listát és tegye ki a hűtőajtóra, abból majd tud a párja válogatni.

Nem bonyolult, de nem is válóok. Elhiszem, hogy rosszul esik neki és vágyik a törődésre + könnyebb a lelkének, ha kipanaszkodja magát, de ne kövezzük már meg azt a szerencsétlen pasit!

Abból indulok ki, hogy az én férjem is ilyen. Imád, csodás férj és apa, de az ajándékozás nem megy neki. 2 hónapig soroltam, hogy csendre vágyom, egy wellness hétvége alatt tudnék pihenni, olvasni...mit csinált? Vett egy doboz fülhallgatót meg egy könyvet és őszintén nem értette miért nem örültem az ajándéknak.

Vagy hiába kértem utazást a 30. szülinapomra (elmondtam neki, hogy szökjünk meg egy hétvégére egy külföldi kisvárosba romantikázni), na mit kaptam? Tandem ejtőernyős ugrást (tériszonyom van).

Minden alkalommal nagy izgalommal készül, örül, hogy jó ajándékot választott (aztán mégsem). Ez van, ilyen, de ettől még nagyon is jó ember.

2021. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Andi80018 ***** válasza:
71%

Mondjuk én egy kétórás thai masszázst kérnék, ha már így kérdezted.:-))

A férjed elég tapló, hogy egy tortát nem bír megjegyezni.Minek kérdezi egyáltalán?

Az ő szülinapjára írass fel egy doboz Cavintont. :-D

2021. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy ajándék akkor jó, ha meglepetés. Mi sosem kötjük ki, hogy mit szeretnénk. Ha úgy adódik egy puszi is megteszi. "A férjed elég tapló, hogy egy tortát nem bír megjegyezni." Követelőzni is taplóság.
2021. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%

Gratulálok kérdező!

Sikerült letaplóztatnod a férjed egy idegen némberrel!! A helyedben azért kikérném magamnak!

2021. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
12# ha ennyire nem figyel kár kerdezgetnie. Elhiszem hogy amugy jo ferj, de akkor kar faggatnia, meg elmondatni a masikkal 100× hogy mit szeretne ha ugyis a sajat feje utan megy.
2021. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondanám azt higgadtan és nem hisztizve, hogy "drágám, már többször elmondtam, mit szeretnék, és nagyon bánt, hogy ennyire nem figyelsz rám. Meg tudod mondani, hogy miért?".
2021. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezemen meg tudom számolni, hány “igazi” ajándékot kaptam a férjemtől az elmúlt 26 év alatt, de sosem problémáztam ezen. Nem tök mindegy? Szeret, mindenben segít, igazi társ, csodálatos apa. Ajándékozni nem tud, na bumm.
2021. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
21%
18, igaz de ha a szajaba ragjak h egy tortat vegyel legyszi, akkor azt tehetseg elrontani..
2021. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem azzal van itt a gond, hogy "nem tud ajándékozni", hanem azzal, hogy konkrétan nem figyel oda arra, amit a felesége mond neki, többszörösen. Ezt hadd ne magyarázzuk már meg, hogy egy egészséges kapcsolatban normális, kivéve, ha konkrét figyelemzavara van az illetőnek, de az meg akkor az élet többi részén is megjelenik, és akkor meg el kell vinni szakemberhez.
2021. máj. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!