Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit mondanatok arra, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanatok arra, mit kértek szülinapra?

Figyelt kérdés

Férjem sose tudja mivel lepjen meg.

Már párszor mondtam neki hogy semmit sem szeretnék, csak egyszer egy tortát a szülinapomra,mert sose kapok.

Múltkor meg is beszéltük hogy ezt kérem, meg a hétvégén elmegyunk enni egy kedvenc éttermünkbe. Még viccelodott is hogy o süssön e tortát vagy vegyen es mondtam hogy honnan vegye.

Erre most 1.het múlva lesz a szülinap. És megint megkerdezte mit kérek szülinapra.

Tehát hiába mondtam sokszor, tök felesleges. Nekem ez rosszul esik mostmar, nem mondtam semmit. Mondtam hogy már sokszor elmondtam. De most nemtudom jól tettem e. Mert akkor valószínűleg ugyse jut eszébe. De nem igaz hogy ennyire nem figyel rám ☹️


2021. máj. 5. 06:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez szomorú, de ha amúgy minden rendben van köztetek, fogd fel úgy, hogy ő ilyen. Mert most ha beduzzogsz, hogy semmit, attól őneki nem fog eszébe jutni hogy mit kérsz.

De ha másban sem figyel rád, akkor ideje jól elbeszélgetni vele. Mielőtt tovább mélyül a szakadék köztetek.

2021. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Én egyszer konyhai eszközöket kaptam, amin azért akadtam ki, mert ha valahol kevés időt töltök, az a konyha. Aztán kaptam laptopot, ami azért nem érdekelt, mert bent is gép elött ülök. Végül megbeszéltük, csak virágot kérek. Azóta nincs harag a szülinapon. Lehet, ha dokszor mondod, ő is megjegyzi. Kitartás!
2021. máj. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy tortát.
2021. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szoktam csinálni magamnak, de az volt a "nagy" vágyam hogy egyszer kapok egyet a cukrászdából, gyertyával, meglepetésnek☹️
2021. máj. 5. 08:16
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

4. Ez nem nagy kérés, ezt nyugodtan mondogathatod neki akár naponta is mosolyogva, viccesen. :)


Én se kérek sose semmit egyébként, mert én tudom, hogy mire van szükségem, mi tetszik és meg is tudom venni magamnak.

A lényeg, hogy a köszöntés eszébe jusson.

2021. máj. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj egyet. Mi tart vissza? Így legalább olyat rendelsz ami ízlik is. Ha a párod veszi, akkor más nap itt arra panaszkodsz ,hogy miért olyan tortát vett amiről tudja ,hogy annyira nem szeretem.
2021. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
4, na itt cs.szted el, minek sutsz sajat magadnak? Ehhez szokott hozza. En mar tuti leb.sznam hogy nemigaz h ennyit nem bir megjegyezni h egy tortat rendeljen. Mondjuk az is lehet h a tortan kivul akar meg valamit..
2021. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%

Hagyd ott. Keress olyat aki vesz neked tortát.

Szegény párod depis lesz minden ünnep előtt.

2021. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, az én férjem is ilyen. Na jó, ő igyekszik, de sosem jön össze. Van néhány vicces sztorim, hogy az elmúlt 1-2 évben miket ajándékozott.


Ha rákérdezett, hogy mit szeretnél, mondd el neki nyugodtan!

2021. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Miért csak a nők kattognak az ilyesmiken ?
2021. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!