Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondanatok cuki jelzoket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanatok cuki jelzoket parotokra vonatkozoan pl. Kicsim stb, hogyan becezitek egymast es mit nem vagy mit szerettek?

Figyelt kérdés
2019. máj. 18. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Babunak hívom, vagy drága.


Nem szeretem ha nyuszifülnek vagy kiscsillagnak szólít, mert azt az előzőkre használta.

2019. máj. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Életem, drágám, szerelmem így szoktam Őt.

Ő szerelmem, cica.

N

2019. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kincsem,babam,babatyamatyam(😂 ez csak ugy jott kettonk kozt😁nincs sok ertelme tudom😂)

Szerelmem,eletem

Hmm en a cicat nem szeretem mert egy no ismeroset ugy hivjak akire eleg feltekeny voltam/vagyok:D

2019. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi valahogy így "x évtizedes" korunkban egymàs keresztnevét hasznàljuk, ha mérges rám, akkor kicsinyítőképzővel használja a keresztnevem.

Eleinte még úgy köszöntem ha hazaért, "szia Casanova", ez màr legfejjebb csak akkor hangzik el, ha épp dúl a love. :(

Igaz, mostanában újra esedékes lesz, gondolom ma este màr elpàrolog a mérge...

2019. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cica, ha a gyerekek is ott vannak, akkor Apa, Anya. 😊
2019. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok cukker becézgetős típus, ha Drágának hívom, akkor az nagy eséllyel gúnyos. :D De nem jellemző.

Ő Kisvacaknak szokott hívni vagy Manónak.

2019. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!