Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segitseg, , hogy mondanatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg, , hogy mondanatok meg a masiknak, hogy egy kicsit sok?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja kezdtem el online beszelgetni egy 26eves fiúval . Egész nap ír nekem én pedig elég ritkán tudok válaszolni , elso napban már amennyire megismertem neten kb hasonló érdeklődésű mint én és kedves srác viszont a mai nap már egyszerűen annyira sok volt (pl: nem olvastam el egyből az uzenetet csak később és ilyenek vártak rám ,hogy elmentem fodraszhoz ,következő : meg is érkeztem majd írok. Majd : haza értem most alszok ) nekem ez sok ..főleg úgy hogy nem is reagáltam semmire se vissza mintha magában beszelgetne 😀 bármit kérdezek tőle pl milyen filmeket szeret vagy zene mindenbol azt hozza ki H ő 2 éve szingli és nagyon bujos típus vágyik valakire .. én 400kmre lakok tőle (külföldön ) és hétvégén már ki akarna jönni hozzam hogy talakozzunk .hogyan közöljem vele hogy ez nekem sok amit csinál , ma probaltam neki mondani hogy gyors és nem muszaj írnia egész nap mert mindkettonknek dolga van ..egyfolytában írja hogy ha neki tetszik valaki bármit megtesz érte ..így bennem viszont van egy félsz hogy lehet fejben nem okes a gyerek
2018. máj. 29. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán ideje felismerni miről van szó. Még nem alkalmas kapcsolatra amíg nem jön rendbe magával.

Legyetek barátok egyenlőre, de neked a felelősséged az hogy mivel már most kiábrándultál vonzalmi szinten ne kábítsd. Ettől még lehet ebből később szerelem de egyenlőre kezeljétek helyén a dolgokat.

2018. máj. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Szerintem nem az a problema hogy nem okes fejben, sokkal inkabb az amit o is mondott, hogy mar nagyon vagyik egy kapcsolatra, es tul pörgeti magaban a dolgokat. Mondd meg neki, hogy higgadjon le, nincs miert idegeskednie, es nyugodjon meg, majd ugy is alakul minden magatol, ha mindketten ezt szeretnetek, tovabba meg te tul korainak erzed ezt a meglatogatosdit.
2018. máj. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szimpatikus, csak ne rohanjon ennyire. Én is beleestem ebbe a hibába valakivel kapcsolatban, és én vagyok a nő. Mondtam neki, hogy állítson le, ha sok vagyok, mert előfordul, hogy nem veszem észre magam azonnal, nem tette meg, pedig nem bántam volna. Aztán egyszer begurult egy üzenetemre, akkor bocsánatot kértem tőle, erre azt írta, hogy nem haragszik, mert nincs miért. Fene igazodik ki rajta. :-)

De a lényeg, jobb, ha jelzed a másiknak, hogy húzza be a féket egy kicsit.

2018. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarom elrontani a nagy romantikát, de én hagynám a fenébe. Ez a srác nem rád kíváncsi, hanem akar valakit, aki kiszolgálja az érzéseit. 3 napja beszéltek, bakker, ilyet az ember a szerelmének ír, azt is sokkal ritkábban... Ez a srác sóvárog a szeretet iránt és erősen kétlem, hogy kiegyensúlyozott kapcsolat lenne ebből így.
2018. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat , én is így érzem hogy nem feltetlen van tisztában a srác azzal,hogy mit akar csak egy kapcsolatot szeretne ennyi ..emiatt is fura nekem ez az egész ,hogy meg tényleg általános dolgokrol kene beszélnünk de ő mindenbol azt hozza ki ,hogy milyen bujos meg vágyik egy gyerekre stb ..mondtam neki ha mindenkivel így viselkedik ne lepodjon meg ha minden lány megijed és inkább “elmenekül “ előle .
2018. máj. 30. 00:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, 3 nap valóban rövid idő, nálam ez kicsit több ismeretség után jött, de azért nem sokkal volt több. Egyszerűen olyan hatással volt rám az az ember, hogy ezt hozta ki belőlem. Aztán persze visszavettem, de a hatása nem csökkent. A vicc, hogy ezt úgy hozta ki belőlem, hogy én sem szeretem, ha valaki túl gyors tempót diktál, erre pont én követtem el ezt a hibát.

Szóval én nem írnám le a másikat azonnal, ha vissza tud venni valamennyire (nem garantálom, hogy egyből alapszintre áll, ha olyan hatással vagy rá, mint rám az az ember, akkor lassabban fog csillapodni, de fog), akkor lehet ez még jó. Ha nem vesz vissza, vagy megsértődik, az más kérdés, akkor én is azt mondom, hogy hagyd.

2018. máj. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe a srácot, szerintem fejben nem okés. Most pattintsd le, míg nem késő.
2018. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!