Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult veletek, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek, hogy azt éreztétek nem tetszetek a másiknak, de kiderült, hogy mégis?

Figyelt kérdés
Miből gondoltátok, hogy nem érdeklődik a másik irántatok?
2017. nov. 28. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem közeledett,ritkán beszélt csak 1-2 mondatot velem,semmi jelét nem láttam.. aztán kiderült hogy a káma szútra összes pozícióját már átélte velem gondolatban :)
2017. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy tényleg nem érdeklődött. :D Közeledtem felé, segítettem neki mindenben (egy suliba jártunk), közel ültem hozzá, kedvelgettem a képeit, az volt a gáz, mikor az osztály előbb kezdett el kombinálni, minthogy ő rájött volna. Aztán feladtam. Ballagás után 2 évvel véletlen összefutottunk, aztán ráért mindkettőnk, beültünk egy sörre. És valahogy szóbajött a téma, és ott mondta, hogy nagyon szép lánynak tartott, és nagyon is tetszettem neki. Azt hittem, befejelem az asztalt. De tényleg nem lépett semmit! egyszer valami ünnep vagy nem tudom mi kapcsán átölelt, de ennyi.


Nem, utólag nem lett belőle már semmi, mindketten kapcsolatban voltunk akkor, mással.:D

2017. nov. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen igen. Nem voltam biztos, hogy tetszem neki aztán a jelekből arra következtettem, hogy dejó, hogy nem próbálkoztam mert nem jövök be neki.Sosem nézett rám viszont ha mégis akkor ha ránéztem elnézett másik irányba, ha hozzá szóltam pár flegma mondaton kívül mást nem tudtam kihúzni belőle és magától ő nem is szólt hozzám, nem likeolt vagy akármi közösségi médiás fszság, kb úgy viselkedett mintha nem is léteznék azon a néhány “kósza nézésen” kívül. Dehát mindenkire ránéznek időnként nem? Aztán kiderült, hogy annyira tetszettem neki, hogy lefagyott a közelemben és nem mert csinálni semmit, illetve amit csinált az a lehető legrosszabb volt, pedig volt, hogy utánam sírt otthon. Ezt ő maga mondta el évekkel később mikor már “felnőttünk” :)
2017. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen úgy viselkedett velem, mint egy baráttal, nekem tetszett, de aztán rábeszéltem úgymond magam, hogy nem baj, az is jó, ha csak barátok vagyunk, úgysem volt még egy igazi jó fiúbarátom sem. Plusz másokkal kavart bulikban stb, ezért én is, hát ugye most mit csináljak. Aztán szintén egy buliban úgy alakult hogy csókolóztunk, és kiderült, hogy ő is azt hitte, hogy nekem nem tetszik ő. Lassan három éve vagyunk együtt :D
2017. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mostanában. Mire leesett és felbátorodhattam volna viszont úgy látszik meggondolta magát. Lerombolta az önbizalmam teljesen. Össze vagyok zavarodva.
2017. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!