Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordult már veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek hogy egy nem valami biztató első randi után végül mégis csodásan alakult a dolog?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:

az összes nővel aki félt h ellopom a veséjét meg zaklatni fogom stb 😂

utána alig győztem elég időt szánni rájuk annyit akartak velem lenni :D

2017. aug. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem csak nem volt biztató, azt éreztem, ebből csak ismeretség marad, vagy annyi se, csak tanítani, segíteni fogom néha ha ír és egész "randin" ott volt tanítványom. Erre második talinál már összejöttünk és hihetetlen élményeket, tapasztalatokat kaptak kapcsolat által.
2017. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tomy88trance ***** válasza:
58%
Nem igazán, vagy én nem kerestem utána (bár ez ritkább) vagy ő. Volt olyan akivel megbeszéltük a következőt aztán el se értem többé ,pedig látszólag jól érezte magát meg a kedvéért lesétáltam a félmaratont vele ,na mindegy vannak ilyenek sajnos fiatal volt még meg én is :)Amúgy ez valószínű azért van,mert a rossz vonzza a nőket és nem az,ha minden jól sikerül az úgy látszik uncsi vagy nem tom ,fuck női logika :D
2017. aug. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. A párom az első randin nagyon ki akart tenni magáért, ezért egy kicsit túl tolta a biciklit és nekem nagyon soknak tűnt a személyisége, rengeteget beszélt és poénkodott. Akkor nagyon csalódott voltam, mert előtte rengeteget beszélgettünk a neten és ott teljesen odavoltam a stílusáért. Adtam neki még egy esélyt. 7 éve vagyunk együtt és a vőlegényem :)
2017. szept. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!