Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarna ha a másiknak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha a másiknak nagyon csúnyán állnának a fogai?

Figyelt kérdés
Fogszabályozó kellene neki.
2018. márc. 29. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, borzasztóan, hiszen ez pont egy olyan dolog, amin lehet segíteni, ha az embernek (pontosabban a szüleinek, hiszen ideális esetben ezen 10-14 éves kora között túlesik az ember) egy kicsit is van rá igénye.
2018. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért zavarna, ha amúgy dolgozik azon, hogy megjavuljon? Nem értem.
2018. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem dolgozik rajta. nincs fogszabályozója, csak "kellene neki"
2018. márc. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, tegyen érte, legyen igényes.
2018. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szóval, azt mondjátok, csináltasson magának 100-200 ezerért fogszabályzót, mert titeket zavar, hogy nem szabályosak a fogai?

És mi van, ha valaki nem szeretne ennyit költeni rá? Ha nincs rá pénze? Akkor nem jöttök össze az illetővel, vagy nem barátkoztok vele? Azért ez elég szemétség lenne tőletek, szegény nem tehet róla, hogy olyan fogai vannak, amilyenek.

2018. márc. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem csináltatta meg 18 év alatt? Akkor minimális összegbe kerül.
2018. márc. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tudták a szüleim kifizetni. Most felnőttként épp futna rá, de van sokkal fontosabb dolog is, mint ez. Inkább támogatom a szüleimet anyagilag, mint fogszabályozót csináltassak. Egyébként ezt leszámítva nincs baj a fogammal.
2018. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Kb 10 évig kuporgattam rá.
2018. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem . Nem mindenkinek tudják ám a szülei finanszírozni gyerekkorában , felnőttként meg nem tudom milyen 100-200 ezer forintokról írnak itt egyesek,az enyém majdnem a lehető legelavultabb,leglassabban és legfájdalmasabban működő volt és több mint 500 ezerbe fájt,kontrollokkal meg mindennel együtt .
2018. máj. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!