Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondanátok egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok egy lánynak hogy meghivnátok egy kávéra vagy másra?

Figyelt kérdés
2017. nov. 26. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
“Szia, van kedved meginni velem egy kávét?” Ehhez komolyan kérdést kell kiírni?
2017. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mit iszunk?
2017. nov. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Diavolino44 ***** válasza:

Ez nagyon sziutacio fuggo.

De, Szeretnelek jobban megismerni, pentek este vagy vasarnap delutan igyunk megy egy teat vagy egy kavet, ismerek egy isteni jo helyet.

Nem kell cifrazni, legyel egyszeru, de ne is konyorgj neki, nem hercegno aki hercegre var, vagy ha igen jobb is ha nemet mond a meghivasra.

2017. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-es egy zseni, hallgass rá, ha már magadtól nincs ennyi eszed.
2017. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rég hivtam el lányt randira és már bátortalan lettem. Sokszor olyannal kávéztam akinek volt pasija és sokat beszélgettem velük.
2017. nov. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!