Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vigyek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek a lánynak?

Figyelt kérdés

2x találkoztunk a következőre felhívott magához, hogy filmezzünk egyet (nem olyan lány, biztos nem lesz túl komoly dolog, de egy csók remélem elcsattan majd :) )

a lényeg, mit vegyek neki? kellene valamit vinnem azért, nem? 18f


2017. nov. 16. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Én elsőre ilyenre gondolnék, amit közös megbeszélés után lenne érdemes: üdítő, kóla, rágcsálni való, bár ezt neki illene inkább ""állni" ő hívott meg.

Talán tőled már egy szál virág, csokival tök illedelmes lenne, de ne vörös rózsa! Esetleg egy üveg bor

2017. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyet :)

[link]

2017. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
alkoholt nem nagyon szereti, valami jó kis bonbon? vagy inkább rágcsákat?
2017. nov. 16. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Én rágcsáknak örülnék inkább, filmezés közben majszolós vagyok.

De valami jelképes bon-bon, merci/toff is akár.

2017. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

Akkor vigyél egy egyszű bonbont vagy valami bort, esetleg egy kis ajándék, valami maci, vagy valaminfinom sütemény, esetleg somóli galuska..találj ki valamit. :)

Vagy..hmm...vigyél neki KFC-t, vágj fel neki, hogy voltál bátor bemenni a Király utcai KFC-be. :D

2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem merek, a végén még bevert képpel kell hozzá mennem :D

szerintem akkor veszek rágcsát azzal talán nem lövök mellé, nem akarok sokat sem költeni, nehogy azt higgye meg akarom venni, mozi volt, kávézás, mindent én álltam eddig, azért.

2017. nov. 16. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem óvszert vigyél mert ott filmezés nem sok lesz. Enni meg úgyis ráértek utána.
2017. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok nagyon egyszerű, de én simán megkérdeztem, hogy magamon kívül mit vigyek. Megmondta hogy chips/popcorn jó lenne, mert üdítő van náluk. Vittem, filmeztünk, kész.
2017. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
és nem volt benned semmi megindító érzés? nem szeretted volna egy magasabb fokozatba vinni magatokat?
2017. nov. 16. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha "magasabb fokozatba" akarom vinni magunkat, ahhoz csak ketten kellünk...
2017. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!