Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha moziba megyünk, vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha moziba megyünk, vigyek valamit a lánynak?

Figyelt kérdés
2. randi. Pl. virágot... szerintem azt nem lenne jó tartogatni végig. Vinnétek? Huszonévesek vagyunk.
2013. szept. 21. 07:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
ha meg akarod krni akkor vigyel valami dragat kulomben mast fog keresni plane ha husz feletti vagy mar. mondjuk ha ronda akkor meg semmit se vigyel mert felesleges penzert kapsz jo not is akkor mar.
2013. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ne,és fizettesd ki vele a mozijegyeket is.Ne engedd ,hogy kihasználjon.
2013. szept. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Felesleges. Bőven elég ha meghívod egy üdítőre, vagy ha Te állod a mozijegyeket.
2013. szept. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
na tessek maris itt a nagybetus no es probal manipuallni h fizess mindenert te. szoval ne tedd csak ha tuti meg tudod utana dugni amugy nem eri meg egyaltalan hiszen te nem kapsz semmit.
2013. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én nem adnék semmit a helyedben. A mozira meghívnám már csak illendőségből is, de én pl. nem nagyon szoktam engedni a barátomnak, hogy vizessen. Szerintem az ajándékokat tartogasd későbbre ;-) 20/L
2013. szept. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gondolom minden eddigi válaszoló 10 és 14 év között volt :)
2013. szept. 21. 07:56
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :)
2013. szept. 21. 07:56
 8/22 anonim ***** válasza:
most már nem azért, de a "Felesleges. Bőven elég ha meghívod egy üdítőre, vagy ha Te állod a mozijegyeket." mi a bajod? Komolyan érdekel.
2013. szept. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

első... te nyilván pasi vagy... most felvilágosítalak a nőkkel kapcsolatban jó?

először is. ha nem vesz semmit a második randin, csak a mozijegyet fizeti nem azt fogom gondolni hogy biztos csak szexelni akar, hanem azt hogy esetleg nincs pénze venni még valamit a jegyeken kívül.

másodszor. azzal a nővel van a baj, aki elfogad nagyobb értékű ajándékot a 2. randin.

a kérdezőnek pedig:

már nincs annyira meleg hogy elhervadjon a virág, és a moziban magatok mellé tudjátok tenni, mostanság úgy sincs telt ház a mozikban... de szerintem elég ha a jegyeket és a rágcsálni valót, üdítőt fizeted.

ha mégis a virág mellett döntesz akkor mindenképp fehér rózsát vigyél, és ne vöröset. nehogy nagyon gyorsnak érezzen :)

2013. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
nem vok tiztizennegy eves epp h eletem mar eleget a valo eletben es lattam h a nok mijenek.
2013. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!