Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha moziba megyünk, vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha moziba megyünk, vigyek valamit a lánynak?

Figyelt kérdés
2. randi. Pl. virágot... szerintem azt nem lenne jó tartogatni végig. Vinnétek? Huszonévesek vagyunk.
2013. szept. 21. 07:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
utolsó szerintem nézz magadba és rájössz hogy miért iLYenek a nők veled, még helyesen írni sem tudsz... amúgy meg lehet hogy rossz helyen keresgéltél nem? nem minden nő ugyanolyan.
2013. szept. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
hejesirasnak ehez semmi koze sztem. ecceruen szarok ra minek hejesen irni igyiserted amit mondok szoval nem izgat a dolog nagyon. amikor meg eloben ottvagyok akkor meg ez ugyse laccik. amig nem volt lovem addig egy csaj se akart tolem soha semmit pegig regen meg hittem en is az alitolagos emberi ertekekben de aztan loves lettem es rajottem h mindent megtehetek kb. csajom azota volt rengeteg persze csak a penz kelett nekik de amig adtak erte valamit leglabb addig hajlando voltam fizetni ertuk. aztan rajottem h egy no se eri meg h eltarcsad a prosti sokkal olcsobb es leglabb oszinten hazudik neked.
2013. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

hát neked valami nagy kavarodás van a fejedben...

igazad van nem látszik a fejeden hogy helyes írsz-e vagy sem, de ezek szerint nem vagy valami túl iskolázott...ez meglátszik írás nélkül is rajtad, egy értelmesebb nő szóba sem áll veled, ezért ítélkezel,mert te sötét vagy, és az állítólagos pénzeden veszed meg a riherongyokat, ahelyett hogy normális nőt keresnél aki nem élősködik rajtad.- ja hogy őket nem érdekled? :)

arról meg nem is beszélve, hogy lehet a prosti nem hazudik, de ha neked ez az élvezet, hogy undorodik tőled, csak a pénzed kell neki, hogy a 8 fős pigmentált pereputtyát el tudja tartani... háááát ez már a te gondod. majd sírhatsz az AIDS- vizsgálaton...

a pigmentált etnikumra google-z rá, hátha megérted :)

2013. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*helyesen
2013. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Vegyél neki gumit amit majd a mozi után közösen elhasználtok.
2013. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ertelmes no nem letezik csak ojan ameijik azt hiszi h az. volt ojanom is mar kelett annak is ugyanugy a jo kocsi meg a jo elet szoval amit irsz nem igaz semennyire. azt hitte nem jovok ra h csal egy jol kinezo csavoval pedig rajottem es jol meg is szopattam utana tobb jelentesben is xdd mondom miota van penzem szinte minden nonek kellek ezen szoktam rohogni mert tenyleg nagyon valotlan volt elsore de erdekes mind az agyamba vagyott pedig ronda vok. ebbol jottem ra a titok nyittyara ennyi.
2013. szept. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
akkor most tapsold meg magad... értetlen vagy és azt hiszed igazad van, én nem azt mondtam hogy nem kell a pénzed senkinek, hanem hogy csak olyan szellemi szintű "nőknek" mint te vagy... de hát legalább összeilletek. most megmondom neked a frankót, ha így odaállnál elém és 20 milliót ajánlanál hogy lefeküdjek veled, nem hogy otthagynálak, de lehet hogy pofon is vágnálak, mert ÉN nem vagyok olcsó kis prosti akit megvehetsz a nemlétező pénzeden. de ha lenne sem érdekelne a történet
2013. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
hat az mar azert szep summa nem sok nonek adnek ennyit barmiert sot. ehhez a vileg legjobb noje kene legy kb h ennyit ajanjak neked. amugy meg rohogok most rajtad ha ennyit adnek szerintem azt csinalnek veled szo szerint amit akarok es meg meg is koszonned utana xddd amugy ra is vilagitottal miert jobbak a prostik mint az atlag jonok ok ennek toredekert megteszik amit egy nonek meg kell tennie.
2013. szept. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Te se a Szabó Ervin-ben csajozol,ugye? :D


Amúgy ha annyira vinni akarsz valamit neki,akkor mondjuk egy tábla csokit,de azt se nagyon kell.

2013. szept. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hol ?? tuti nem. most h megtehetem jo hejekre jarok nozni. illetve csak jartam mert mostmar egyszeruen csak telefonalok es becsomagolva hozzak a boldogsagot xddd
2013. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!