Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozóra vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozóra vigyek valamit a lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel hamarosan első az első találkozásunk kettesben. Párszor már találkoztunk, de kettesben még nem voltunk.

Én többet szeretnék mint barátság, ezt így szó szerint neki még nem mondtam, de adtam rá jeleket. Mit illik ilyenkor vinni?


Őszintén megvallva összességében is ez lesz az első ilyen találkozásom...



2013. okt. 3. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon cuki vagy :))

szerintem elsőre ne vigyél semmit amúgy. én pl nem örültem volna neki,ha a barátom hoz nekem valamit. csokinak se.virágnak se. túlzásnak éreztem volna,vagy nem is tudom. de később a sokadik randin már simán vihetsz egy szál virágot vagy tábla csokit,de ennél többet max ha majd együtt lesztek :P :D

2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell
2013. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vigyél egy nyalókát:) Ideális, nem túl nyomulós, mindenki szereti. Mondd, hogy megláttad a boltban és gondoltad örülne neki:) hajrá! :)
2013. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy tucat kotont, majd a legromantikusabb pillanatban csapd az asztalra, és közöld vele hogy ezt mind szeretnéd megtölteni ma este az Ő segítségével :)
2013. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Semmit ne vigyél! Nem szükséges.
2013. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Haha: egy találkozót miért kell egyből a szexel összekötni???...

2013. okt. 3. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Magadat vidd:D Nem kell semmi.
2013. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy-két bókot,sztorit, viccet, humorodat, beszélőkédet,eszedet,kedvességet, ilyesmiket.
2013. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én szabályom személy szerint az (nem kell megfogadnod ha nem akarod), hogy azt az ajándékot ki kell a hölgynek érdemelni! Bizony! Max valami apróságot pl egy szelet csoki vigyél neki és a randin a búcsúzáskor oda adod. Az a lényeg semmi drágát ne adj még neki (utána majd te bánod meg hogy miért...).

Még nem is ismered (eléggé), kár izgulnod. Még nem a barátnőd ezért ne tekints úgy rá, mintha az lenne.

A legjobb tanácsom erre, hogy ne éld bele magadat annál nagyobbat fogsz koppanni.

Több ilyen "vak" találkám volt már. Tapasztalatból mondom.

2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koppanni már koppantam eleget, ezért próbálom minél kevésbé beleélni magam akármibe is...

Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 3. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!