Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak hogy tetszik, én is nő vagyok légyszi please?

Figyelt kérdés
kollegák vagyunk ,finoman szeretném rávezetni ,bókolgatni előtte ,tudnátok tanácsot adni ez lesz az első ilyen alkalom hogy próbálkoznék nőnél
2013. szept. 26. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tapogatózz, ő is olyan beállítottságú-e, mint te.
2013. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy biszex vagy? és mennyi idősek vagytok?
2013. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egyenes beszéd sokkal korrektabb, mint egy tapogatózás.

Beszélj vele őszintén, és mondd meg neki. Ha hasonló beállítottságú mint te, akkor tudod hányadán állsz, de ha megmondja, hogy sorry, de ő heteró, akkor meg az csak önmagadnak jó, mert nem kell sanyargatnod magad a bizonytalansággal . :)

2013. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk, ez a te esetedben fokozottabban igaz.
2013. szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elöször is megkell tudni,hogy ő is lezbi-e...

aztán már minden egyenesen megy...ha lehet egy tippem,először egy bowling pályára vidd randizni...hidd el a csajok azt szeretik (én nem vagyok lezbi...van barátom(fiú)

2013. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!