Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác a suliba és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élő Georgina kérdése:

Van egy srác a suliba és nem merem bevallani neki hogy tetszik. Nagyon helyes de kedves is meg lehet vele szórakozni és nagyon szeretem de nem tudom ő is igy érez-e irántam. Hogy mondjam meg neki? Léccy adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés
Szeretem de nem merem elmondani neki.

#tetszik #. :\
2013. máj. 8. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elszalasztod a lehetőséget soha nem jön vissza.

Én így jártam. Még annó a gimiben nagyon tetszett egy lány de nem mertem megmondani neki. Végül nem is lett belőle semmi. Később egy barátnőjétől megtudtam, hogy akkoriban folyton csak rólam beszélt, szerelmes volt belém de ő sem merte bevallani. Amikor ezt én megtudtam már késő volt. Ő külföldön él én meg itthon és én már azóta évek óta kapcsolatban élek egy másik lánnyal.

Valószínűleg már többé nem hoz össze a sors a gimis szerelmemmel de jó lecke ez így utólag." Aki mer az nyer".

2013. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24f vagyok.
2013. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bélai Béla válasza:
Az első hozzászólónál a pont. Teljesen igaza van, már csak tapasztalatból mondom. Egy próbát mindenféleképpen megér, még ha nem is jön össze akkor is. Az ember később azt fogja megbánni, amit az életében nem tett meg, és nem azt amit megtett.
2013. máj. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek hogy ha elmondom neki akkor ő hülyének néz mert ő nem szeret... De köszi a válaszokat egy próbát megér. :D
2013. máj. 9. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!