Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondom egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy lánynak hogy "szeretném elhívni ebédelni" majd?

Figyelt kérdés

...a kérdésére azt mondom azért,"mert szeretném megtudni hogy belül is olyan szép vagy-e mint kívül" mennyire gáz?

Őszintén ez a szándékom de nem akarom hogy azt higyje hogy seggnyalás... Vagy tipical looser



2017. nov. 6. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Full gáz!
2017. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Ezzel nem mész semmire. A szép nőknek erős, izmos, magas és intelligens - gazdag férfi kell. Márpedig egy alfa nem hív egy nőt sehova, hanem megengedi neki, hogy ott legyen.
2017. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem bejonne.
2017. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez eléggé gáz....
2017. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
egyetemisták vagyunk ha ez számít :)
2017. nov. 6. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, ez olyan leereszkedő. "Leszrom, te milyennek tartasz, te jó suna vagy, vajon főzöl-e"
2017. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem kell ezt túlragozni. Meghívod ebédre. Ha nagyon akarsz indokot mondani - bár egyetemistaként venni fogja a lapot- a miértre mondd azt,hogy szeretnéd jobban megismerni.
2017. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Angolul: typical loser* de majdnem sikerült
2017. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez kissé nyálasan hangzik valóban.Többre mész,ha simán meghívod egy italra vagy moziba.
2017. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ebéd meghívás jó ötlet, de ezt a szöveget legyszi hanyagold :)

Inkább mondj valaminolyat hogy "mert szeretnélek jobban megismerni" vagy "olyan jó veled beszélgetni,szívesen folytatnám ezt nyugisabb környezetben is",vagy bármit ami spontan jön,és nem tűnik még csak véletlenül sem egy béna zs kategóriás csajozós szövegnek :)

2017. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!