Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha azt mondom egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy lánynak hogy "szeretném elhívni ebédelni" majd?

Figyelt kérdés

...a kérdésére azt mondom azért,"mert szeretném megtudni hogy belül is olyan szép vagy-e mint kívül" mennyire gáz?

Őszintén ez a szándékom de nem akarom hogy azt higyje hogy seggnyalás... Vagy tipical looser



2017. nov. 6. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

Gáznak csak azért gáz, mert totál hülyeség.

Egy evés alkalmával, honnan tudod meg, hogy milyen belülről?... hacsak az eszcájggal fel nem vágod!:D


- Szeretnélek elhívni ebédelni!

- Miért? (Ezt ugyan nem fogja megkérdezni, mert ez meg logikátlan, erre válaszolhatod, mert "Éhes vagyok!)

- Mert szeretnélek jobban megismerni.

2017. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Látod kérdező. Azok a nők pontoznak le engem, akik most szinte mind megerősítik azt amit mondtam. Egy nőnek férfias kan kell és ennek vannak alapfeltételei, de már leírtam az előbb.


Ha már a belsőnél tartunk, tényleg többre mennél vele ha valamilyen előadás alkalmával mondjuk mellé ülnél, fogdosnád és csiklandoznád. Lehet kapsz egy pofont először, de a csaj úgy is évezni fogja.

2017. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Diavolino44 ***** válasza:
40%

Ez egyetlen egy estbe mukodik, de meg ott se 100% akkor, ha a lany az a nagyon de nagyon flegma pi.sa. Mert igy nem mer vele beszelni senki, s ez felkelti a figyelmet, de kozel sem biztos, hogy daccbol elmenne veled. S pua-kent is azt mondom ez egy gyenge csajozos duma, s bunkonak fog tartani.


A “szeretnelek meghivni ebedelni” szerintem sem a legjobb, vagyis en nem igy hivom el a lanyokat. Csak egy picit más.

Igyunk meg egy teat vagy egy kavet penteken vagy szombaton, szeretnelek megismerni.

Ez sokkal jobban hangzik, de most nem akarom kielemezni miert, meg ez szituacio fuggo is, mert van, hogy nem igy hivom el.

2017. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg, te jó ég!


Egy "szeretnélek megismerni" vagy valami ezerszer szimpatikusabb.

2017. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, lótetű, te nem csak privátban vagy egy paraszt.
2017. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!