Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves nők, mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők, mit gondoltok, miért mernétek vagy nem mernétek valakit elhívni egy randira?

Figyelt kérdés
Én azt tapasztaltam a legtöbb csajnál, hogy próbálkozzon a srác, mert annyira büszkék, és ha egy kezdeményezést is kellene tenniük, akkor már a falra másznának. Ha van szája, akkor miért nem lehet megmondani, hogy ezt és ezt szeretnétek? Miért kell folyamatosan azzal jönni, hogy "küldtem neki jeleket, mert 200 km-rel odébb, de akkor is mellette sétáltam el"?

2017. okt. 17. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha én kezdeményeztem, annak mindig rossz vége lett és valamiért mindig azt gondolták, hogy én csak szexelni akarok, ha már "ennyire rámenős" vagyok.


Úgyhogy én kihagyom. Nagyon egyértelmű jeleket adok a másiknak, ha nem egy vak gyógyegér akkor tudni fogja, hogy tetszik, de én többet nem kezdeményezek, rosszul járok vele.

2017. okt. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek #1-gyel, én talán 2-3x kezdeményeztem életemben, de sosem lett jó vége, akkor a pasi már tudja, hogy nyeregben van és egyből ki is használná a lehetőséget. Ebben az esetben kimarad a "felszedős" fázis a részéről és ezt nem szokták szeretni, nekem is furcsa, azt szeretem, ha a pasi kezdeményez.

21L

2017. okt. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Biztos csak nem a megfelelő embernél próbálkoztatok.
2017. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer kezdeményeztem, de kiderült, hogy félreértettem a jeleket és csak barátként tekint rám a srác (pedig olyanokat csinált, ami szerintem friss ismerősként 1-2 hét után nem éppen baráti megnyilvánulás volt).
2017. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem kezdeményeztem, mert akkor tuti rib.ancnak tartanának, aki csak dugatni akar.


Sajnos, ez van.

2017. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jégrém ***** válasza:
100%
Én se kezdeményezek férfiként mert egy szuper titkos projekten dolgozok
2017. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Jégrém ***** válasza:
100%
bolíviai eső erdőben keresem a legjobb kakaóbabot
2017. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#4 amúgy ez így van, ha egy pasinak tetszel, az úgyis kezdeményezni fog, ha nem kezdeményez, akkor vagy nem jössz be neki, vagy töketlen. Szóval egy nőnek totál felesleges kezdeményeznie.
2017. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor ha a pasi nem fog, de bejön neked, akkor hagyni fogod? A pasi átélheti a csalódásokat, de ti nem?
2017. okt. 20. 11:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálam sok pasi kezdeményez, heti szinten több randimeghívásom szokott lenni(illetve most alakulóban van kapcsolatom, de úgy általában értem). Akkor minek vacakolnék egy olyan pasival, aki töketlen ahhoz, hogy kezdeményezzen nálam? Nincs időm ilyenekkel foglalkozni. A férfiakat szeretem, nem a félős kisfiúkat.
2017. okt. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!