Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondanátok ennek a férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy randim, jól éreztem magam, szimpatikus volt, de elég sok mindenben különbözünk. Sokat utazik, a napokban tér vissza, de szeretne találkozni még velem. Közben interneten elkezdtem beszélgetni egy fiúval (baráti alapon kezdődött), és kiderült, hogy nagyon sok hasonlóság van bennünk, értékrend, felfogás egyezik, és tetszem neki, én is várom, hogy írjon, és jól érzem magam, amikor beszélgetünk. Elhívott randira. :)

Nos, ebben az esetben az első férfival hogyan közölnétek, hogy nem szeretnétek második randit? Megemlítenétek, hogy megismerkedtetek közben valakivel, vagy ez nem tartozik rá? Szeretnék korrekt lenni, de megbántani sem akarom. Nem hiszem el kellene mondanom, hogy egy másik férfi jóval szimpatikusabb.

24L


2017. jan. 28. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen esetben nem tudsz olyat mondani, ami nem bántja meg őt, viszont a tisztességes hozzáállás szerintem fontos. Azt nem kell elmondanod, hogy megismerkedtél valaki mással, szerintem mindenkinek rosszul esne (és hozzátenném, némileg talán jogosan), ha megtudná, hogy miközben vele randizol, mással is ismerkedsz, legalább ezzel ne alázd meg őt. Mondd meg, hogy úgy érzed, nem illetek össze, és bár jól érezted magad vele, inkább ne folytassátok. A "barátok még lehetünk" dumát pedig hanyagold, rohadtul megalázó, szerintem ki fog lépni az életedből, ha megtudja, hogy nem érdekled, bár valószínűleg nem fogja érteni, hogy miért, ha egyszer elvben viszonylag jól sikerült az első randi, netán még biztattad is őt valamivel.
2017. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Mondd el neki, hogy ne haragudj, de szerintem a mi kapcsolatunknak nem lenne jövője. Külömbözünk, és nem akarsz vele járni. Nem kell a másik pasiról tudni, 1:megalázó, 2: semmi köze hozzá.


Nagy lány vagy, biztos sikeresen megoldod! :)

29f

2017. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak megmondanám neki, hogy sajnálom, szimpatikus volt, de nem éreztem semmi vonzalmat iránta, nem tudok vele kapcsolatot elképzelni, ráadásul ő sokat utazik, amit nehezen tolerálnék, így mindkettőnknek jobb, ha nem erőltetjük ezt a dolgot. Köszönöm, hogy találkozott velem, örültem a lehetőségnek
2017. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!