Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennek a randinak már lőttek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a randinak már lőttek? Ebben az esetben a férfinak vagy a nőnek kell randihelyet választani?

Figyelt kérdés

Ha a nő felhívja a férfit, és jelzi,hogy szeretne tőle elköszönni (más városba költözik), és eddig kerülgették egymást nagyon erőteljesen, csak olyan kapcsolatban voltak, amiben nem megengedett a közelebbi viszony, és a férfi rákérdez, hogy hol legyen a találkozás, a nő azt mondja, hogy neki bárhol jó, a férfi is azt, hogy neki is bárhol jó, de aztán a nőre bízza a döntést, a nő meg tesze-tosza és nem meri a "hivatalos" helyen kívül máshová megbeszélni a találkozót, akkor mi van? A férfit váratlanul érte a nő hívása, felkészületlen volt, nem számított rá, mert a nő mindig félénk, nyuszi volt. Ez elég jelzés neki, hogy a nő felhívta és jelezte, hogy találkozna vele, és bárhol jó? Ha akar valamit a férfi, akkor a "hivatalos" helyen mondhatja azt, hogy menjünk el máshová?

Arra számítottam, hogy ezzel a hívással kellőképpen bátorítom, de mégsem. :( Elrontottam? Csak ebben a kapcsolatrendszerben, amiben voltunk,nem mondhatja azt a fiatal nő az idősebb férfinak, hogy jöjjön kérem, igyon meg velem egy kávét...

Mit gondoltok?



2015. jan. 26. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:
A férfinak fel kell hívnia a nőt és tisztáznia a helyzetet, valamint randihelyet is választani. Ha a nő ezt nem értékeli akkor csak egy a sok átlag közül, aki hírből se ismeri a gerincet. (Bocsánat azoktól akik nem ide tartoznak, de ellenpéldával még nem találkoztam)
2015. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!