Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok 2 fiú közül választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok 2 fiú közül választani. Hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon nem tudom, hogy mi legyen mert mindkettő nagyon kedves!

Az első fiút régóta ismerem. Nagyon gondoskodó, mindent meg lehet beszélni vele, minden nap beszélünk. De még nem találkoztam vele. Megbeszéltünk egy talit, de az is kb 2 hét múlva lesz! Nekem nagy hátrány, hogy messze van, de nagyon kedvelem.

A második fiúval párszor randiztam. Kedves, aranyos. Még nem ismerem annyira mint az elsőt. Hirtelen találkoztunk. Csak rám írt, hogy nincs-e kedvem sétálni egyet én meg mentem. Nagyon megkedveltem. Közel lakik (a városba) csak még nem ismerem.


Nem tudom, hogy mi legyen, mert ha összejövök a másodikkal akkor az első hiába jön le miattam annyi km-rt amikor a másik fiút szeretek. Hülyíteni meg nem akarom.


Ti hogy választanátok a helyembe?

Hogy mondjam meg annak a fiúnak, akit visszautasítok, hogy nem lesz semmi?


2014. júl. 22. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét, egyik oldal az egyik fiúé, másik oldal a másiké.

Aztán nézd meg, melyik oldalnak szurkolsz jobban, hogy a tenyeredbe lásd, és azt a fiút válaszd:)

2014. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rá kérdeznék erre: Mid van? Hanyas vagy? Amelyik érti azt választanám. lol123
2014. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Igazmondó666 ***** válasza:
ezt a döntést jól fontold meg, légy türelmes a másodikat ismerd meg jobban mert sokan nem olyanok amilyennek mutatják magukat
2014. júl. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várd ki a találkát az elsővel. Két hétig friendzoneold a masikat, aztán dönts.
2014. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!