Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani. Mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Még csak 2,5 hónapja vagyok együtt egy fiúval, előtte 1 évig nagyon nagyon tetszett meg be voltam zsongva ha írt stb. most hogy együtt vagyunk nagyon szép minden,de ahogy bekerültem a gimibe akadt még egy jelentkező,a suli legjobb fiúja,így bizony:( és szeretem a mostani fiúmat de tudom hogy egyszer úgyis vége lesz, az 'új' sokkal vagányabb de még csak tetszik,nem ismerem.És ez így nagyon rossz hogy egy szinte tökéletes fiút utasítok vissza,aki valószínű nem fog többször próbálkozni. De szeretem a mostani fiúmat , csak úgy gondolom szerelem két FLNŐTT közt alakul ki nem pedig ilyen tini korban. 15/L azt gondolhatjátok hogy ezek csak fellángolások,de jelenleg nagyon rosszul érzem magam,és ez a problémám. :( vagy ha össze tartozok az ' új ' fiúval fog még próbálkozni?

2013. szept. 17. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
tartsd meg mindkettőt, nem kell egymásról tudniuk ;)
2013. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen az lenne a legjobb.:D
2013. szept. 17. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem szereted annyira az első fiút ha már ez merül fel Benned.
2013. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de beleugorjak az ismeretlenbe es rugjak fel egy aocsolatot..en szeretem az elsó fiút, de nincs az a lángló tini szerelem. :(
2013. szept. 18. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz 2 közül választani, akkor keress egy 3.-at ;) ha még így sem megy a döntés, akkor lesz egy 3 fős háremed :D
2013. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D kihagyom
2013. szept. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!