Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a titka ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a titka ennek a titokzatos férfinak?

Figyelt kérdés
Egyetemi évfolyamtársamról van szó. Mosolygós, barátságos, meg közvetlen, de sosem árul el magáról semmit. Látszólag elhülyéskedi a sulit, olyan lezsernek látszik, de közben meg neki sikerülnek a legjobban a vizsgái. Mindig nagyon jó kedve van, vidám, kiegyensúlyozott, határozott személyiség. Bejelöltem facebookon, és ott se sokat lehet megtudni róla, évi néhány kép van kint róla, azok viszont mind ilyen szuper helyeken készültek; luxusétteremben, limuzinban, meg minden évben van legalább egy utazós képe, járt pl. Los Angelesben, Bangkokban, Wellingtonban...stb.,meg síelős képei is vannak Svájcból meg Ausztriából, hát szóval ebből a pár képből az jön le, h nagy lábon él. Tudtommal nem dolgozik, úgyhogy fogalmam sincs, hogy engedheti ezt meg magának. A magánéletéről viszont semmit nem lehet tudni, nagyon jól ellehet vele beszélgetni bármiről, meg jól el lehet hülyéskedni vele, de sosem beszél magáról, ha néha kérdezgetem csak rövid válaszokat ad, vagy kitér.

2016. jan. 8. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

"lezsernek látszik, de közben meg neki sikerülnek a legjobban a vizsgái", "Mosolygós, barátságos, meg közvetlen, de sosem árul el magáról semmit.", "ha néha kérdezgetem csak rövid válaszokat ad, vagy kitér."

-tehetséges, de amúgy egy surmó és éretlen, amely bizalmatlanságból is indul, úgy általában az emberekkel bizalmatlan, nem veled. Sok az ilyen.

2016. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sokan utálják egyébként, de ő erről nem vesz tudomást, lehet, hogy nem is tudja, vagy egyszerűen csak nem érdekli.
2016. jan. 8. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Talán pont azért vonzó, mert titokzatos. Sok ember már az első találkozáskor elmeséli az egész életét, lehetőleg Ádám-Évánál kezdi.

Aki meg naponta 6 képet rak ki a frászbukra, abban aztán meg főleg nincs semmi érdekfeszítő, mindent elárul magáról, kérdezni sem kell.

2016. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
efbiáj-sziájéj-es titkos ügynök,nem bond a neve?
2016. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom anyu, apu anyagi támogatásából jár ide oda. Gondolom a szülei sem buták és viszonylag foglalkoztak vele. Szerintem képeket nem nagyon tölt fel, mert nincs szüksége a villogásra mások előtt elég az, ha ő tudja, hogy hol és merre járt. Amit kirak az meg pont elég mindenkinek, hogy leszűrje körülbelül kicsoda ő. Én is hasonlóan csinálom. Milyen szakra jár egyébként?
2016. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
ja,én is így csinálom,csak a svájci bankszámlámat fotózom le,néha,azt hadd lássa a pórnép,a többi minden titkos.titkosügynök vagyok.
2016. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ên is ügynök vagyok.. A hobbim a gyk. A többit nem árulhatom el, mert titkos információ!
2016. jan. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet akár, hogy nem szeretné annyira nagyon nagydobra verni, hogy gazdag családból származik, nehogy emiatt nagyon kinézzék vagy esetleg emiatt akarjanak egyesek érdekből vele lenni. Vagy egyszerűen csak zárkózott típus. Én is mosolygós, kedves vagyok az emberekkel, de - magánjellegű dolgaim miatt - nehezebben alakul ki a bizalmam mások felé. De mindez a saját önbizalomhiányomból fakad, tehát nem kifejezetten másokban nem bízom meg, hanem félek "kiadni magam", nehogy "ne feleljek meg"/"ne legyek elég jó". Amíg nem érzem valakiben azt, hogy elfogad, addig nehezebben nyilvánulok meg előtte, stb. És emellett én is jól tanulok az egyetemen, bár én nem játszom meg a lezserséget ennek kapcsán.
2016. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül minderre csak annyit írhatok:a titok nyitja,hogy ha érdekelsz valakit,az lépni fog feléd,vagy így,vagy úgy.Míg ezt nem teszi meg,te csodálhatod őt,tarthatod titokzatos hercegnek,addig nem kellesz neki,vagy nem is érdekled.Észre fogod venni,ha viszonozni fogja a vonzalmadat.A természete meg olyan,amilyen,mindettől függetlenül,nyilván nem az az exhibicionista fajta.
2016. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó


Azt kizártnak tartom. Egyetemi buliban jó pár lányt letaperolt.

2016. jan. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!