Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek egy ilyen férfinak?

Figyelt kérdés
Aki elmúlt 25 éves nem volt párkapcsolata azért, mert voltak igényei és nem akart belőlük leadni, inkább fejlesztette magát, hogy minél jobb eredményeket érjen el és számára tökéletest párt megtalálja.
2015. dec. 20. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

mint a fenti példa is igazolja, nem nem örülnének.


Aki 25 évesen tapasztalatlan nők terén, az el is áshatja magát a kertbe szerintük. 10000 ből talán 1 nő ezt tudja tolerálni, a többi csak rámondja, hogy "nem, nem probléma", aztán többet fel se veszi a telefont.


Én már ástam egy nagy gödröt a kertünk végében saját magam számára.

2015. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miben fejlesztette magát?
2015. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
akkor nekünk lányoknak már nem is kell mondanunk semmit. az első válaszoló leírta mindegyikünk gondolatát...
2015. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatot, egyáltalán, emberi kapcsolatokat nem lehet könyvből megtanulni. Ezen a téren véleményem szerint kizárólag harcban edződik az ember. Az igényességgel szerintem nincs probléma, azt vallom, inkább egyedül, mint nem megfelelő személlyel.
2015. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
70%

Nem örülnénk. Nem gyereket akarunk,akit tanìtgatni kell a kapcsolatokra és ezeknek velejàròjàra meg mindenre. Egy nő férfit akar.Egy tapasztalan lànynak nem lesz gond...

Ès a gyerekességed is làtszik. Mert olyan,hogy tökéletes,nem volt,nincs és nem lesz... Nagyon sokat kell még tanulnod...

Ès azt is elhiheted,fogod te még lejjebb adni,amikor még 10 év mulva is ezt a kèrdést fogod kiírni:-)

2015. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna De csak akkor ha Minden másban megfelel az én igényeimnek mert én se adok lejjebb belõlük.
2015. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 Azt irtam, hogy aki nekem tökéletes a hibáival együtt. Amugysem számitanak annyira a tapasztalatok hanem, hogy emberileg milyen. Nem vágyom arra, hogy tanitanak nem barlangban éltem le az életemet. Több csalodás után alakultk ki az igényeim.
2015. dec. 20. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem örülnék. Egy ilyen pasi mellett állandóan azt érezném, hogy hűha, ha engem választott, akkor nekem most valami qrvanagy durranást kell produkálnom, hogy én is jó eredményeket érjek el nála. Nem nagyon lehetek önmagam, nem lehetek olyan, amilyen egyébként, kicsit kelekótya, kicsit hülye, infantilis de vidám liba, hanem most aztán fejleszteni kell nekem is magamat, amíg számára tökéletes nem leszek...


Én most sokkal jobban örülnék egy olyan férfinak, aki maga sem tökéletes, ezért még azt is képes elnézni nekem, hogy én sem vagyok tökéletes, de legalább jól érezzük magunkat egymás társaságában.

2015. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mondtam egy szoval se, hogy tökéletesnek kell lenned, emberk vagyunk hibákkal. Értékelném, ha magadat adnád én is gyakran lökött vagyok, mert szeretem jól érezni magam. Azt íram, hogy SZÁMOMRA tökéletes minden hibájával együtt.
2015. dec. 20. 12:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Fejlesztést arra értettem, hogy a boldogságra törekszem, eredményes életem legyen, ebben már értem el sikereket csak még nem találtam olyan lányt. Tegnap is sikerült csalodnom.
2015. dec. 20. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!