Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire rossz, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz, ha egy nő nyilvánítja ki egy férfinak hogy kivánja őt?

Figyelt kérdés

Főleg abban az esetben, ha beszélgetnek, randevúztak, már több is volt köztük, de a férfi nem képes most többre, mert még magában nem zárt le egy régi szerelmet.

Attól félek, ha azt mondom neki, akkor közönségesnek fog tartani és még jobban eljesztem...?


2015. okt. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Te fuggsz a pasitol. En egyszeruen meg szoktam mondani mit akarok. Ha nem tetszik, akkor nezek masikat. N
2015. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már több randi és szex(?) is volt, szerintem egyértelmű, hogy kívánod őt. Nyilván kívánni ő is kíván téged, csak "többre" nem képes, ahogy írtad, mert más iránt érez még.

Szóval ha szex közben hangot adsz a vágyaidnak, az nyilván nem ijeszti el, szerelmet vallani viszont nem fog tőle, ha erre várnál esetleg.

2015. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond. De a te esetedben varjal sztem. Hadd rakja rendre magaban a dolgokat :)
2015. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. okt. 8. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!