Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki rossz szakember?

Figyelt kérdés

Ki kellett festetni a lakásomat, hívtam egy embert. Nagyon jókat beszélgettünk közben, van is vonzalom közöttünk, viszont csúnyán festett. Csíkos, nem lettek szépek a vonalak, stb.


Én csak szép munkát adok ki a kezemből, ebben maximalista vagyok.


Ti összejönnétek olyannal, aki nem jó szakember, igénytelen munkát ad ki a kezéből?


25/L


2015. okt. 2. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rossz szakember, vagy csak annyira rád kattant, hogy elterelted a figyelmét a munkáról? :-)
2015. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hívd vissza, hogy tegye helyre, lehet pont erre vár :)

De amúgy ha annyira bejönne, nem ezt nézném, bár valóban elgondolkodtató, hogy akkor más téren milyen lehet.

2015. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján választok párt.
2015. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerencs, hogy a felszínesség távol áll tőled kérdező.
2015. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez miért felszínesség, te drága? Tisztában vagy a szó jelentésével?
2015. okt. 2. 15:14
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért te drága, mert ez a hülye kérdés felvetődött benned. Álmaid férfija? Igen? Ó, nem tud festeni, na nem is kell xD. Ilyen az igazi szerelem.
2015. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a didiket nézte festés közben,úgy érthető....:D
2015. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban rossz szakember, az nem lenne szimpatikus, mert az igényességéről vagy annak hiányáról ad egy képet. De az is lehet, hogy a dolog ennél árnyaltabb, mondjuk valami befolyásolta munka közben vagy nem is ez a tanult szakmája, stb.
2015. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Drága 55%-os, az nem esik le, hogy FESTŐ SZAKEMBERRŐL beszélek? Érted? Ez a szakmája!
2015. okt. 2. 17:05
 10/13 A kérdező kommentje:
És nem úgy nézett ki, hogy egész nap itt voltam vele, én délutánra értem haza mindig, mikor ő már pakolt. Utána maradt még és beszéltünk
2015. okt. 2. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!