Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy LGKu990-esem, rossz...

Van egy LGKu990-esem, rossz az érintöképernyöje, de za uj már megvan. Miskolcon (vagy akárhol. ) kb mennyiért csinálná meg egy telefonokhoz értö szakember? Kb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szervízben 14 ezerért csinálták meg kb. 1 éve úgy, hogy garanciás volt. Amúgy tiszta karcos a képernyőm azóta is, de nagyon könnyen elromlott...és 1 évesen és páér hónaposan az akksija totálisan kikészült, és olyan váratlan helyzetekben merül le, hogy égnekmered hajam. Talán neg sem csináltatnám, bár került annyiba, hogy megcsináltasd és eladd, vagy nem tudom. Mindent szeretek benne, csak nem lehet kihasználni mert nagyon merül...
2009. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

interneten rendeltem érintöképernyöt 4400.ft-ért!!!!

nekem a boltban 29.000ft-ot modntak,s ebben még nem volt benne a munkadij.az én telefonom hollandiából van.garanciám sajnos nincs.de aksijával semmi gondom nincs.meg vagyok vele elégedve,csak a képernyőő....

2009. nov. 2. 15:18
 3/4 anonim válasza:
Hol vetted 4400ft ért a kijelzőt? mert nekem is kellene mert be tört:S és szeretném ki cserélni.hello
2009. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vatera.hu. de vigyázz!! nekem is azt irták h gyári,holott elögyártott volt,s igy nem volt biztos h ki tudják cserélni,de sikerült.ugyh jól nézz kerül.meg menj be telefonos boltokba is.érdemes.utólag énis beláttam!!
2009. dec. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!