Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, milyen benyomást kelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, milyen benyomást kelt bennetek az, hogy egy férfinak milyen a zenei ízlése/zenei stílusa?

Figyelt kérdés
Hogyan vélekedtek arról, ha pl valaki kőkemény metálos, vagy valaki a popzenét szereti, vagy rapet, rockot, vagy House és egyéb bulizenéket, esetleg komolyzenét. Mit mond el nektek a pasiról a zenei ízlése, és miben számít ez? Valamilyen szinten biztos tükrözi a személyiségét. Melyiket szeretitek, ha egy pasi melyik stílusban van benne leginkább? Vagy nem érdekel egyáltalán?

2015. okt. 1. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire számít, mert bár én majdnem mindenevő vagyok zenei téren, azért van olyan, amit nem szeretek, és ha valaki pont azokért van oda, és azt nem szereti, amit én meg igen, akkor az mindkettőnknek nagy megalkuvás vagy nagy vita lenne együttélés esetén, hogy mi szóljon, vagy mindketten csak fülhallgatóval hallgatnánk otthon zenét, de közös zenei programokat sem tudnánk szervezni, ez meg hosszú távon megmérgezné a kapcsolatot.


Egyébként nem ítélek el senkit azért, mert valamilyen zenét hallgat.

2015. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én metált hallgatok. Így jó lenne ha a másik fél is elsősorban ilyen lenne. Persze nem kell csak és kizárólag ezt hallgatnia, de ne idegenkedjen tőle.

Az életemben elég fontos helyen van a zene.

2015. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tölt el valami jó érzéssel, ha a kiszemeltem olyan zenét szeret, amit én ki nem állhatok...

(konkrétan a rap. utálom.)


Viszont nagyon örülök annak, ha a rockzenét szereti.

2015. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján fogom megítélni de pozitív dolognak veszem ha az ő iránya is inkább a rock esetleg metál 20/N
2015. okt. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!