Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért kezdenek a nők elhízni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek a nők elhízni házasságkötés után?

Figyelt kérdés
Ők a szebbik nem. Házasság után már nem akarnak szépek lenni?

2021. máj. 2. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobban pörög a hormonrendszerük a ciklusok alatt, ehhez nem árt a több zsír. + Nekik több az ösztrogénjük alapjáraton, ami kedvez annak, hogy a cukrot zsírként tárolja. Nagyobb tzs mellett pedig elvileg nő az ösztrogénszint, férfiaknál is. Ez valahol egy ördögi kör.
2021. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz házas nem vagyok, de azt tudom, hogy amit a 13-as írt az nagyon igaz.

Nálam még az is, hogy megszűnt a stressz, boldog lettem, van egy társam, aki támogat mindenben és nem egyedül kell megoldanom a mindennapi gondokat. És igen, szeretek neki főzni, és én is azt eszem.

És az anyagcsere rész is igaz, nálunk főleg. Párom minden nap tud nagy WC-zni én általában heti egy-kétszer, pedig ugyanazt esszük, mondjuk én valamivel kevesebbet, de akkor is.

De emelett én adok magamra, még hétvégén is legalább szememet kihúzom, mert tudom, hogy az jól áll. Hajat mosok heti kétszer-háromszor akkor is, ha nem megyek dolgozni vagy sehova. Reggel mindig valami más frizurát döbök össze. Kényelmesen öltözöm otthon, de azért nem toplisan. Szóval a házasság utáni hízás nem egyenlő az igénytelenséggel.

2021. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
Neked nem a nők hízása a legnagyobb gondod,kedves kérdező,hanem hogy egy hímsoviniszta fac vagy...Szerencsétlen nejed,részvétem neki.
2021. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
88%
23-as! Ott a pont. Teljesen egyetértek.
2021. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!