Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberek miért házasodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért házasodnak a húszas éveikben, miközben 10 év múlva még mindig csak harmincasok lesznek, de már egy évtizede házasok?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy innen vezet az egyenes út a rossz házassághoz, váláshoz?
2021. ápr. 29. 02:14
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
:)
2021. máj. 1. 13:38
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ok nem hiszel a házasságban. De miért pont a fiatalok közötti házasságban nem? Ha 30 fölött házasodsz, akkor már automatikusan nem válsz el? Vagy együtt élsz valakivel 20 éves korodtól, ha 29 évesen házasodtok, akkor elváltok, de ha 30, akkor már nem?
2021. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

Én alapvetően nem hiszek benne, ez tény. Úgy gondolom nem egy papír köt össze. Egyszerűen csak nem értem, miért sürgős már húszas éveinkben összekötni, mintha ne érne rá, harmincason, amikor lehúzott már tíz évet egymás mellett és még mindig akarják.

Teszem hozzá, mialatt ez a poszt futott, nem egy új született megcsalás témában, ahol nem értik hogy mi volt a gond, pedig még csak x éve házasok. És kb. 22 körül voltak mikor házasodtak.

Másik meg, mikor 1-2 év után bólintanak rá egymásra .Még akkor ott a rózsaszín felhő, ezért nem tűnik fel, hogy még kéne időt adni.


Nem arról szól, hogy harminc felett minden menni fog, sőt. De ez azért evidensebb. Van jól működő házasság akkor is ha 16 évesen találod meg a nagy őt, de ugye érzékeled, hogy ez milyen ritka

2021. máj. 1. 16:44
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
De azt írod, hogy ha lehúztak egymás mellett 10 évet. Ha most pl. 18 évesen jöttek össze, akkor még mindig a húszas éveikben lesznek 10 év múlva. Értem én, hogy mire akarsz kilyukadni, valahol még egyet is értek vele, de senki nem úgy megy neki egy házasságnak, hogy el akar válni. Emberek pedig bármikor változhatnak hatalmasat kortól függetlenül. Valódi garancia pedig szerintem nincs arra, hogy működni fog-e egy házasság, teljesen mindegy, hogy mikor kötötték.
2021. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Én fiatalon (16) találtam meg az igazit, ezért fiatalon (22) hozzá is mentem. Nálunk is voltak hullámvölgyek, de szerencsére hullámhegyek is. Szeretjük egymást, a gyerekeink 30, 28 és 16 évesek.
2021. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!