Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberek miért házasodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért házasodnak a húszas éveikben, miközben 10 év múlva még mindig csak harmincasok lesznek, de már egy évtizede házasok?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy innen vezet az egyenes út a rossz házassághoz, váláshoz?
2021. ápr. 29. 02:14
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ennyire ragaszkodsz a saját álláspontodhoz, akkor minek írsz ki kérdést?

37 voltam

2021. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
67%
És? Mi a 20.- 30.-40.-50. házassági évfordulót is együtt fogjuk ünnepelni, neked meg még mindig olyan savanyú lesz a szőlő mint most. Látszik, hogy még egyszer nem volt igazi boldog kapcsolatod, és ezért megkeseredtél. Szánalmas, hogy így irigykedsz a boldog házasokra.
2021. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

Kár, hogy nincs röhögős smiley amit tehettem volna hozzád :D


Picit benézted, de nagyon ideges vagy, vajon miért? :D

2021. ápr. 30. 22:07
 44/55 anonim ***** válasza:
79%
Szimplán csak fárasztó a butaságod. Itt senki nem ideges, te vagy frusztrált valamiért.
2021. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Ühüm, ezért írsz még mindig :)
2021. ápr. 30. 23:10
 46/55 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező. Te egy egész kérdést írtál ki , hogy önigazolást szerezhess, de ez nem fog összejönni. Bármennyire is fáj neked, voltak, vannak, és lesznek boldog házas emberek. További jó kesergést, amiért a lőtéri kutyának se kellesz, nem mellesleg teljesen érthető, hogy miért van ez.
2021. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy egyedül vagyok?

:)

2021. ápr. 30. 23:31
 48/55 anonim ***** válasza:
57%

Egy kapcsolat önmagában semmit nem jelent. A minősége számít. Lehetsz akár kapcsolatban is, de attól még nem biztos, hogy valóban kellesz a pàrodnak, szeretve vagy és szeretsz valakit. Társas magányról még nem hallottál?

Egy boldog kapcsolatban élő személy nem ír ki egy ilyen jellegű kérdést, és nem válaszol sem ilyen tartalommal, sem ilyen stílusban ahogy te.

Belőled vagy az irigység, vagy a keserűség beszél, vagy mindkettő.

2021. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:

Ja most hogy kiderült, hogy nem vagyok egyedül, kitalálod, tuti magányos vagyok, mert nem hiszek a korai házasságban.

Jól van :D

2021. ápr. 30. 23:47
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te miben hiszel, a te magánügyed, de ettől még léteznek fiatalon kötött boldog, élethosszig tartó házasságok, hiába jósolgatsz más embereknek x év után válást, vagy kineveted mert boldog házas, és tudja, hogy olyan lesz x év múlva is. Ez szimpla rosszindulat, jó adag irigység és keserűség. Remélem a csajod tudja, hogy idővel nálad lejár a szavatossága. Mert amúgy halál mindegy mikor házasodik az ember vagy ha nem hàzasodnak. Ha a kapcsolathoz olyan a hozzáállás mint a tied, az nem lesz hosszú életű. Semmilyen formában.
2021. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!