Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberek miért házasodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért házasodnak a húszas éveikben, miközben 10 év múlva még mindig csak harmincasok lesznek, de már egy évtizede házasok?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy innen vezet az egyenes út a rossz házassághoz, váláshoz?
2021. ápr. 29. 02:14
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%
Az en ismeretsegemben harmincas eveikben hazasodnak es negyvenesben valnak.
2021. ápr. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%

Sokan nem gondolnak arra hogy mi is lesz 10-20 év múlva,majd alakul valahogy,bizakodnak benne hogy az ő kapcsolatuk sokáig fog tartani.

Van akinek tényleg szerencséje van,de olyan is akinek nem az első lesz az igazi.

2021. ápr. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
15%

Mert már eleve tudják hogy ez véges kapcsolat es be vannak tole sz.rva.igy probáljak megerositeni.

Dehát ez véges kapcsolat marad akkor is..

2021. ápr. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk a 20-as éveinkben járunk egymással és ha kitart akkor a 30-asban esküvő. Már ha fontos a párnak.
2021. ápr. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%

"Nem gondolják, hogy innen vezet az egyenes út a rossz házassághoz, váláshoz?"

Nem, nem a házasság ideje miatt lesz egy házasság jó vagy rossz.

2021. ápr. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Mert van olyan szabály, hogy csak 30 felett lehet házasodni?
2021. ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
92%

19 évesen mentem férjhez. Most 32 vagyok. Rohadtul dolgozni kell egy kapcsolatért, vannak nem is apró hullamvölgyek, de ha tényleg úgy gondolja valaki, hogy igen ő lesz életem párja, akkor azon is lesz, hogy működjön a dolog.

Mi is válhattunk volna el, szó is volt róla, de csak megoldottuk a dolgokat.

2021. ápr. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
69%
Mert nem akarom, hogy a jövőben majd a saját gyerekem nagyapjának nézzenek.
2021. ápr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
96%

A házasság nem változtat a hétköznapi életen. Nem javítja meg és nem rontja el a kapcsolatot. Ha a húszas éveidben találod meg azt az embert, aki mellett el tudsz köteleződni, akkor a harmincas években ugyanúgy együtt fogtok élni már tíz éve, és valószínűleg lesz közös kassza, közös vagyontárgyak, hitel, gyerek. A házasság nem sokat változtat ezen.

Aki hosszútávú kapcsolatot szeretne, az örül, ha korán megtalálja a párját. Nem fogja veszni hagyni csak azért, mert még csak huszonéves.

2021. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindegy, hogy a harmincas vagy a negyvenes éveiben házas valaki tíz éve? Ha ugyanúgy együtt vannak a húszas éveik elejétől, akkor a lényegen ez nem változtat. Egy kapcsolat nem amiatt romlik el, mert régóta tart.


Amúgy én azért mentem férjhez 24 évesen, mert relatíve fiatal anyuka akartam lenni, de házasság nélkül semmiképpen sem szültem volna. Nem hiszem, hogy majd 34 évesen az növeli a válási esélyeinket, hogy már tíz éve házasok leszünk (és ugye a házasság előtt is évekig voltunk együtt, mint pár, ami nem tudom, miért nem számít a logikádban).

2021. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!