Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberek miért házasodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért házasodnak a húszas éveikben, miközben 10 év múlva még mindig csak harmincasok lesznek, de már egy évtizede házasok?

Figyelt kérdés
Nem gondolják, hogy innen vezet az egyenes út a rossz házassághoz, váláshoz?
2021. ápr. 29. 02:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
89%

21 évesen jöttünk össze a férjemmel, 25 évesen házasodtunk, mert akkor éreztük idejét.


Most 30 évesek vagyunk, van már egy gyerekünk és családi házunk,, most dolgozunk a közös vállalkozáson. Boldogok vagyunk, válás helyett a második babát tervezzük.Most min változtatott volna, ha nem házasodunk össze?


Persze, elismerem, kell ahhoz némi szerencse is, hogy az ember korán rátaláljon a párjára, de azt úgysem lehet elöre tudni, ki milyen irányba változik 10 év múlva.


Több értelme van 10 évig együtt lenni házasság nélkül?

2021. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel akik 30as èvekben házasodnak azok 40èvesen válnak majd-a te logikád alapján.


Szerintem ez nem ilyen fekete-fehèr és nem ilyen általános, ahogy írod. Simán lehet, hogy valaki huszonèvesen találja meg a hozzá illőt, vagy vár 30ig és utána pedig nem.

Úgyhogy mindenki csinal amit akar, aztán vagy bejön vagy nem😅

2021. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
83%
A nagyszüleim 1957-ben házasodtak össze, amikor kb 23 és 18 évesek voltak. 64 éve házasok, papa 87, mama 82 éves jelenleg.
2021. ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az eszmefuttatást nem is értem. 24, illetve 25 évesen házasodtunk össze 8 éve, született 2 gyerekünk, teljesen jól elvagyunk, szeretjük egymást, nem gondoltunk még válásra. Min változtatott volna, ha nem házasodunk össze huszonévesen? És miért lényeges, hogy lassan egy évtizede házasok vagyunk? Nekünk jó így, nem látom, hogy mi lenne más, ha csak most házasodnánk, ezt fejtsd már ki kérlek :D
2021. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:

Hogy nagyanyáink együtt maradtak más tészta. Senki sem mondta, hogy dobd el a szerelmedet, de igen, a környezetemben egyetlen házasság sem működött, amit húszason kötettek,. Miért ez a rohanás?

De tőlem :) Lehet nézni statisztikát

Együtt 35 évesen már 12 év házasságban. Persze, és semmi köze a félrelépésnek ahhoz, hogy gyak. még gyerekfejjel, nulla élettapasztalattal már házasodtál...

2021. ápr. 29. 12:15
 16/55 A kérdező kommentje:
14 Kifejtem. 8 éve vagy házas. Majd nézz vissza 15 éves házasként.
2021. ápr. 29. 12:16
 17/55 anonim ***** válasza:
35%
15. Ne szekuláris (vagyis csak világi értékek mentén köttetett) házasságokat nézz, hanem pl olyan emberekét is, akik egyházi közösségben ismerkedtek meg, vagy vallásosak.
2021. ápr. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyunk házasok, de 12 éve együtt. Ha visszatekintek, még mindig úgy gondolom, hogy ez így teljesen jó volt. Ugyanígy elvenném a feleségemet, és nem gondoltam még rá, hogy félre kellene lépni, mert nem dugtam meg a fél országot. Komolyan ezen múlna? A hűség döntés, nem egy adottság, és pláne nem attól függ, hogy hány partnered volt korábban.

Gyerekfejjel? Nulla élettapasztalattal? Hát, ha te 25 évesen itt tartasz, az a te gondod :D Én ekkorra már pár éve dolgoztam, külön éltem a szülőktől, a későbbi feleségemmel együtt jártunk fesztiválozni, nyaralni, bulizni stb. Attól még, hogy valaki kapcsolatban van, nem otthon ül a gyerekszobában a párjával...

De abban igazad van, hogy nem mindenkinek való 25 évesen a házasság. Neked például biztosan nem, ezen az idő vagy segít, vagy nem.

2021. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 A kérdező kommentje:

Ez a hűség döntés kérdése, igen ismerős duma :D


25 évesen te már tapasztalt ember voltál? Hát apám akkor te se fejlődtél sokat, ha eltelt azóta 12 év és még mindig nem érzed a változást :)

2021. ápr. 29. 12:26
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
19. Mindenki a saját korához képest méri magát. Te is a jelenlegi korodban lehet tapasztaltnak tartod magad, aztán 10 év múlva visszagondolsz a mostani önmagadra és már nem is tűnik majd akkor a mostani éned tapasztaltnak.
2021. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!