Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fèrfiak akik házasok nalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akik házasok nalatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 ève èlek párkapcsolatban 2 ève vagyok hazas.. egy olyan gondom van hogy a felesègem nagyon huzza a szájat arra ha elmegyek haverokkal kicsit. Hozzzateszem nem kocsmákba szoktunk járni hanem ki a szabadba elvagyunk iszogatunk stb.. nekem erre igènyem van úgy 1,5 2 havonta. Viszont a felesègem ki nem allhatja folyton vita van ebből. Èn ugy gondolom mindenkinek jár az hogy le eresszen nèha nèha egy kicsit ebbe semmi bűn nincs.. ilyenkor nem szeretem magammal vinni mert senki nem hozza a párját😀 ebből is mindig vita van boldogok vagyunk szeretjük egymást de nèha jó egy kicsit nèlküle èrtitek... szerintetek túl reagalja? Vagy tenyleg nem hazassagba való viselkedes ez?

2021. ápr. 27. 05:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttál még szalonnasütést vagy bográcsolást?
2021. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen normális az igényed, a csaj meg hisztis, nincs igaza. ( Házas nőként írom.
2021. ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a tulajdona. Teljesen normalis, hogy vannak barataid akikkel - szerintem nagyon ritkan- osszejarsz.
2021. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogod így sokáig szeretni garantálom. Papucs vagy. Van ilyen ismerősöm. Csak munka utána haza asszony gyerek vacsora. Pompás!

Komolyan mikor megtudtam, hogy egyik régi barátjával sem tartja már a kapcsolatot majdnem megsirattam

2021. ápr. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
63%

Mi nem vagyunk hzasok, de amikor a párom 1,5-2 havonta elmegy a barátokkal sörözni, tök boldog vagyok.

- énekelhetek teli torokból

- borozok, vagy bontok egy üveg sört

- felteszek egy arcmaszkot

- beülök a kádba egy forró fürdőre, a mosdókagylón, bizotnságban gyertyák

- vagy áthívom a barátnőmet és hülyülünk egész este egy-két bor társaságában


Nem is értem, mit problémáznak egyes nők. Nemhogy kihasználnák pl magukra az időt, míg a férjük a haverokkal lóg.


32n

2021. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Számomra is érthetetlen ez az egész, én is örülök ha elmegy a haverokkal valahova, vagy a haverjával az edzésre. Én pl rengeteget dolgozom, a férjem is, de halistennek nagyjából ugyanabban az időben. Így azért elég sokat vagyunk együtt, pl most is itt fekszem az ágyban, ő meg mellettem játszik a ps-en.

Nekem egyszerűen szükségem van arra, hogy egy kicsit egyedül legyek. Ilyenkor ilyen női dolgokkal foglalkozom, mint pl szemöldököt szedek, gyantázok, miközben ilyen női műsorokat nézek és trash-elek rajta, ezeket nyilván akkor is tudom, ha itthon van, de hát jobban esik nélküle...

Biztos hogy neki is jól esik néha egyedül lennie, pedig szeretjük egymást, jól esik a haverokkal lenni, és nekem rengeteg fiú barátom van, ők azt mondtak a pasik egymás közt nem szoktak olyan sűrűn a szexről meg a nőkről beszélgetni, mint ahogy a csajok azt gondolják, alltalában hülyeségekről dumálnak, állatkodnak, és hasonlók.

Ha a barátnőimmel vagyok mi se szoktunk a szexről beszélni, és pervezkedni, tehát nem is értem a feleséged.

Lehet inkább önbizalom hiánya van, birtokolni akar.

2021. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!