Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fèrfiak akik házasok nalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akik házasok nalatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 ève èlek párkapcsolatban 2 ève vagyok hazas.. egy olyan gondom van hogy a felesègem nagyon huzza a szájat arra ha elmegyek haverokkal kicsit. Hozzzateszem nem kocsmákba szoktunk járni hanem ki a szabadba elvagyunk iszogatunk stb.. nekem erre igènyem van úgy 1,5 2 havonta. Viszont a felesègem ki nem allhatja folyton vita van ebből. Èn ugy gondolom mindenkinek jár az hogy le eresszen nèha nèha egy kicsit ebbe semmi bűn nincs.. ilyenkor nem szeretem magammal vinni mert senki nem hozza a párját😀 ebből is mindig vita van boldogok vagyunk szeretjük egymást de nèha jó egy kicsit nèlküle èrtitek... szerintetek túl reagalja? Vagy tenyleg nem hazassagba való viselkedes ez?

2021. ápr. 27. 05:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Én oda megyek ahova akarok, sosem volt belőle gond. Persze anti alkoholista vagyok, így iszogatni sem szoktam. Volt amikor egy hétre mentem el melózni, nem szólt érte. Volt amikor öt napra repülni mentem, azt is tolerálta. Stb, stb, stb.
2021. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

18as, egyáltalán szeretitek ti egymást?


Nem beszélitek meg a kiadásokat, illetve nem segítetek egymásnak!


Tudod hogy néz ki ez nàlunk? Én cserélem a villanyt, a kislányom tartja a széket(hogy fontosnak érezze magát, bohóckodunk, közben magyarázok, aztán leadom, megfoghatja, megpróbàlja lemosni a zuhannyal, majd utànamosom, aztán segíthet visszaszerelni is, és EGYÜTT csinàltuk, közös program volt, nem munka és jól éreztük magunkat!


Nemtudom te mit tolsz el, de minimum a gyereket be kellene vonnod. Együtt kellett volna ásnotok, bohóckodni a vízzel, megfigyelni a gilisztát, kiválogatná a csavarokat, kereshetne vakondot, játszhatnátok közben, vagykeverehetné a fugát.. Aztán nem munka van, hanem velük vagy! És örültök egymásnak, együtt viccesebb és gyorsabb is!


Nem tudom mi van a családotokkal, de valami nagyon nem oké!

2021. ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
68%
Az en baratom hetente egyszer haverozik, de bulizni is jar(t) egyedul, sot exekkel/baratnokkel is talalkozik par havonta. Ebbe gondolj bele!
2021. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
68%

#9. Végre valaki "próbál" tájékozódni a válaszadása előtt, s a kérdéseivel segíti a többieket is.


Nem gyakori a gyakorin :)


És a válasz: Nálunk mindenki oda megy, ahová akar :)

2021. ápr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%

7 -es ne vedd magadra, nőként írom, hogy 9-es egy hülye picsa.

De tényleg, igazi picsa.

Ha kevesebbet dolgoztál volna az lett volna a baj. Egy fizetésből négy embert eltartasz, nincs magadra sem fél órád és mérgezőnek állít be.

Hát te is 9-es megbaszhatnád magad, Ritkán leszek ilyen dühös emberre, de ha én így élnék, és valaki a szemembe ezt mondaná, falba is verném a fejét.

2021. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező válj el szépen. Komolyan. Ilyen nők az igaz házisárkányok.

Egyre szorosabb lesz a hurok. Nem hinném, hogy csak ilyen téren fogja a gyeplőt. Szép lassan az ilyen kapcsolatoknál jön egy harmadik aki nem fojtogat.

Szóval időben válts

2021. ápr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Tessék a 25öst felesègül venni, ő aztán befogja a száját, csak lapátold haza a pénzt, aztán csinálhat mindenki, amit akar:)
2021. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
54%

Pontosan, bár kell a kutyának a házasság. 27-es szintén ingyenélő :D


8 éve nem dolgozik a neje, de sebaj, tessék ilyen nőt feleségül venni, ez ám a jó.


Tudod drága 27-es veled ellentétben nekem van saját életem. Nem vagyok ilyen semmirekellő mint te. Van munkám, van hobbim, vannak barátaim.

Ha a társam menni akar haverokkal menjen

szénné égnék, hogy egy évtizede nem dolgoztam már.....

2021. ápr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
52%

22: nem értem hogy jön ide a gyerek. Én is foglalkozom velük, 2*50 perc elvinni a suliba és elhozni. Heti 3 lovaglás 2 óra úttal együtt. ha nem is minden nap viszem de heti 5 óra suli hurcolas 6 lovaglás mert az 95 százalékban enyém már 11 óra. Emellett hétvégeken főzünk együtt tanulok is vele mert ő idegen nyelven is tanul így én tudok neki segíteni . Összeadva napokra leosztva napi 3 óra gyerekezes átlagban megvan. és nem számoltuk a nyaralást , azt hogy elmegyunk ide oda hétvégeken, illetve ha szerelek kisebb dolgokat akkor segítenek.


De nekem a kert felasasa vakondhalo feltepese öntöző újra lerakasa, kicsit a föld arrebbrangatasa mert a ház felé lejtett a terep nem pihenés, ha ott vannak a gyerekek ha nem. Nem tehetek arról hogy így érzek.

2021. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Szabadban iszogatni? Mint a csövik?


Nekem azzal semmi bajom, ha elvan a kis pajtásaival, de az iszogatást mint hobbit nagyon szánalmas időtöltésnek tartom.

2021. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!