Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez kezdjek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Nem tudom hogyan lehetnénk ujra a régi boldog házasok? Férfiak tanácsát is szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

8 éve vagyok a férjemmel,van egy 3 éves kisfiunk.

Pár napja nagyon furcsán viselkedik. Uj telefon,ruhák,parfüm stb.

Azt mondja hogy a facebookon beszélget valakivel(persze nekem nevet nem mond,nem tudom a jelszavát).

Egész nap kötöszködik velem mindenbe beleköt csak hogy flegmán tudjon beszélni velem.

Mostanában még anyagilag se járul hozzá a családi dolgokhoz. Én sajnos sehova sem tudok menni senkim sincsen. Ő se megy el mert azt mondta hogy közös néven van a házunk nem megy sehova.

Mit tanácsoltok,mit tegyek? Tegyem féltékennyé,menjek éljem az életem? Nem tudom mit tegyek?! Azt mondja hogy ö már nem szeret.


2015. ápr. 12. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő már nem szeret, akkor mit szeretnél még tenni???
2015. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Férfiként írom, hogy az új p*nci varázsával versenyre nem kelhetsz. Teher vagy részére, kolonc.

Éld az életed, ez most a legjobb, amit tehetsz.

2015. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Éld a saját életed,add be a válókeresetet,akkor legalább a gyerektartásra fog pénzt adni.Éljetek amíg szükséges egy fedél alatt,de ahogy lehet lépj le.Ha flegmázik veled,állítsd le,mond meg neki,hogy már semmi köze ahhoz,hogy Te mit,hogyan csinálsz.
2015. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat!
2015. ápr. 12. 13:37
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A lehetőségeidet már leírták. Ő már nem szeret, keresi (vagy már megtalálta) az utódodat, csajozni jár el otthonról, anyagilag pedig nem támogat titeket, hogy több maradjon a saját szórakozására. Add be a válópert, majd a bíróság előtt megegyeztek, ki fog költözni. Ha kötözködik, flegmázik, ne beszélj vele. Sőt, kiszolgálni sem vagy köteles. Majd az új nője ellátja. Szívességeket ne tegyél neki. Azzal pedig az égvilágon semmit nem érsz el, ha féltékennyé akarod tenni, mert már nem szeret, szabadulni akar tőled, és csak újabb témákat adsz neki, ami miatt kötekedhet veled.
2015. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsaitok. Csak nehéz felfogni,beletörődni hogy igy alakult és nem vagyunk egy család :(
2015. ápr. 12. 13:53
 7/10 anonim ***** válasza:
20%

A hazassag szent eros kotelek

Kuzd erte !!!

A ferjed megkisetettek

Szeressd beszelj vele fozz neki szexelj vele.

Ne add fel

2015. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen küzdenél.
2015. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
O azt mondtta nem szeret,nem tudsz mit tenni elene fogadnod el es probald az eleted helyre hozni.
2015. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha szent lenne a kötelék, nem csalná meg és még szeretné.
2015. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!