Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha a párotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok egy régi lánybarátja hirtelen elkezdene flörtölni a párotokkal?

Figyelt kérdés

A vőlegényem persze nem érdeklődik a lány iránt, már nagyon rég barátok, a lány foglalt is volt, mikor megismerkedtek, a párom egyáltalán nem tekint rá úgy. Viszont azóta a csaj szakított, aztán belezúgott egy ssrácba, akivel nem jött neki össze, és aztán elkezdett "flörtölni" a párommal - félreérthető egjegyzéseket tesz, és szükségtelen, és szerintem túl intim fizikaikontaktusba keveredik. A párom egyszer leállította, amikor már tényleg túlment minden határon, de legtöbbzör elintézi azzal, hogy a lány ilyen, és ez nem jelent semmit. Amikor elkezdte, rászóltam én is, amit elütött egy viccel, meg azzal, hogy ne aggódjak, nem kell neki a párom - ami igaz is, a másik srácért van oda, néha miatta is csinálja a műsort, máskor csak "heccből" (szerintem kicsit éretlen) de engem akkor is zavar.

Tudnia kéne, hogy ilyet nem tehet, nem illik, nem fér bele a barátág kereteibe.

Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tennétek?


2014. nov. 3. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Semmit, nevetnénk egy jót közösen a férjemmel.


Felnőtt ember a vőlegényed, tudja kezelni, nem?

2014. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze, de akkor sem tetszik, ha egy másik csaj csak úgy heccből rendszeresen és indokolatlanul ölelgeti meg ilyesmi.
2014. nov. 3. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Azzal van a baj, ha a vőlegényed ezt hagyja úgy, hogy nyilvánvalóan többet akar tőle a lány (barátoknál érthető lenne szerintem, de így nem). Szóval az egy dolog, hogy a lány ölelgeti, a baj inkább az, hogy a vőlegényed ebben benne van.
2014. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A vőlrgényem naív, és nincs benne, meg mindketten tudjuk, hogy a kány ezt azért csinálja, hogy a másik srác felfigyeljen rá.
2014. nov. 3. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Mint írod megbizol a párodban,ő is őszinte Veled,ne foglalkozz ezzel,hiszen elötted zajlik minden,ha féltékeny leszel,és hangot adsz neki a másik nő elött,még te jársz rosszul,magadat égeted le,szerintem ne foglalkozz apróságokkal,téged akar,téged szeret,ez a lényeg!
2014. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most nem azért, ha ennyire hajt egy másik fiura és nem éri el a célját képes lesz beleavatkozni a ti kapcsolatotokba is.A párodnak le kell állitania és nem azzal elintézni,hogy õ ilyen.Egyébként ki szokták használni a naiv féfiakat.
2014. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki azt mondta: mosolyogj a "kedves" barátnőre, és a vőlegényedet vedd elő. Szingliként mi is össze-vissza ölelgettük egymást ellenkező nemű barátainkkal, de onnantól kezdve, hogy valakinek párja van, már nem hozzuk ilyen helyzetbe sem a barátunkat, sem a párját, sem a saját párunkat. Elég bunkó viselkedés. Ha olyan lenne, hogy lesmárolna minden szembejövőt, attól még nem lenne normális, ha a vőlegényeddel is ezt tenné. Nem ösztönlények vagyunk, az ember képes felmérni, mint szabad adott helyzetben, és mit nem. Nagyon jó barát lehet a lány, hogy még azután sem szégyelli magát, hogy te megjegyezted, hogy ezt azért nem kellene. Nem nagyon vesz téged komolyan, úgy érzem. Gondolom ezer éve barátok a pároddal, és úgy gondolja, emiatt neki joga van ezekhez a dolgokhoz: téved. A barátság és párkapcsolat két teljesen különböző kapcsolat. A srác viselkedése viszont megerősíti abban, hogy neki ezt szabad.

A vőlegényedet vedd elő. Tudnia kell, hogy ez neked rosszul esik. Lehet ő sem tolerálná, ha a társaságában régi jó barátaid ölelgetnének és flörtölnének veled, miközben a szomszéd asztaloktól idegenek méregetnék, ki ez a lúzer, aki engedi, hogy kóstolgassák a nőjét. Nem kifogás, hogy naiv, vagy nem veszi komolyan a nőt. Neked rosszul esik, te ezt nem tartod normálisnak, neki pedig a te véleményedet kell figyelembe vennie.

2014. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem voltál elég erélyes!Előttem kb egyszer tudná ezt megcsinálni,kitépném a haját!
2014. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi az a túlzás, amiről beszélsz?

Amúgy megértelek, tök mindegy, hogy kinek mi fér bele, láthatóan sem a lány nem tiszteli a te "határaidat", sem a párod (ez a nagyobb baj), és ez mindkettejük részéről bunkóság.

Mindenesetre mást nem tudsz tenni, mint hogy újra beszélsz a vőlegényeddel, aztán ha nincs változás, akkor megszoksz vagy megszöksz kb.

2014. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt rá példa. Annyi különbséggel, hogy nálunk pár nappal az esküvőnk előtt történt, és kifejezetten ajánlgatta magát a csaj a férjemnek. Én nem tettem semmit, mert nem az én dolgom. A férjem visszautasította és kész. Az ő dolga volt kezelni a helyzetet. Szerintem magamat aláztam volna meg, ha nekiállok vitázni a lánnyal, hogy hagyja békén a férjemet.


A párod üljön le vele, és teljesen komolyan mondja meg, hogy hagyja abba. Ha nem teszi, még mindig megszakíthatjátok vele a kapcsolatot.

2014. nov. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!