Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fèrfiak akik házasok nalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akik házasok nalatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 ève èlek párkapcsolatban 2 ève vagyok hazas.. egy olyan gondom van hogy a felesègem nagyon huzza a szájat arra ha elmegyek haverokkal kicsit. Hozzzateszem nem kocsmákba szoktunk járni hanem ki a szabadba elvagyunk iszogatunk stb.. nekem erre igènyem van úgy 1,5 2 havonta. Viszont a felesègem ki nem allhatja folyton vita van ebből. Èn ugy gondolom mindenkinek jár az hogy le eresszen nèha nèha egy kicsit ebbe semmi bűn nincs.. ilyenkor nem szeretem magammal vinni mert senki nem hozza a párját😀 ebből is mindig vita van boldogok vagyunk szeretjük egymást de nèha jó egy kicsit nèlküle èrtitek... szerintetek túl reagalja? Vagy tenyleg nem hazassagba való viselkedes ez?

2021. ápr. 27. 05:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
70%

Akkor közöld a feleségeddel, hogy mivel rendkívül jól éltek, te megveszed a szeretét és a hallgatását, illetve elnézheti a pénzedért cserébe, hogy csak az autóban vagy a gyerekeddel, mert a hètvége vagy munka, vagy haverok, vagy rájuk jut egy óra!


Tudod, kinek mi éri meg! Inkább lenne mindkettőtöknek 1 milliós autója és töltenétek a hétvéget 3an, vagy ketten, majd 5 hetente kapnál egy haveros hétvégét is... de persze ez az én értékrendem, látom ti nagyon boldogan éltek a tiétekkel!

2021. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

1,5-2 havi összejárás teljesen kultiválható.

Férjezett nő

2021. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
68%

#10

Úgy tűnik pénzügyi vonalon nyomod a melót 😀

Megmosolyogtatott ez a fajta gazdasági szemléletű megközelítése a használati tárgyaknak,pedig tök logikus,csak a többség sosem gondol ebbe így bele.

Szerintem annyiban vagy hibás,hogy asszisztálsz ehhez az egészhez.

Úgy beszélsz a saját életedről, mintha egy film lenne.

Ha valami nem megfelelő,akkor azon tudnál változtatni.

2021. ápr. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
51%

A lényeg lemaradt,bocs kérdező.

Szóval szerintem nem nagy elvárás annyi kimenő,amire igényed van.

Vannak olyan kapcsolatok,ahol semmit nem csinál egymás nélkül két ember.

Működni működhet,boldogok is lehetnek.De akinek nem erre van igénye, annak hasonló gondolkodású társra van szüksége.

Normális kommunikációval meg lehetne ezt oldani,de ahhoz mindkét félnek akarni kell egy elfogadható megoldást.

2021. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, teljesen normálisak az igényeid.

Egy baj van: ezeket házasság előtt kell tisztázni. Ha neki az a normális, hogy minden este otthon ülj, soha ne menj programra nélküle, akkor ehhez keressen ilyen férfit. Elárulom: nemigen fog találni.

2021. ápr. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Mar többször beszeltunk erről.. van kommunikáció. Igazabol az zavar hogy nagyon túl reagálja ezt a dolgot mintha valami zűlött ember lennek aki hetente csavarog.. ez ami zavar a legjobban. Foglalkozok vele nincs másodlagos helyre szegezve ezert nem ertem a valaszokat meg köszönöm.
2021. ápr. 27. 07:47
 17/36 anonim ***** válasza:
86%

Hiába a kommunikáció,ha nem megfelelő.

Nem találtatok megoldást...

2021. ápr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

11: én felajánlottam, de akkor a faluban anyukáját meglátogatva nem látja a szomszéd néni azt hogy milyen jól megy. Nem csináltathat mellet magának, ami miatt szóltam hogy nem fog tetszeni, és nem tetszik a műmelle, de ő most érzi magát jól.


Különben aranyos, mert a melót ne úgy képzeld el, hogy örökké egy gyárban tolom, hanem pl 2 hete is meglepett hívott kertész csapatot mert már ki van taposva a kertben a fű és nem úgy néz ki mint egy brit kert.


SZétszedtek mindent, átrakták az öntöző fejeit, lehordták a földet és újat hoztak, 750e ft lett a végösszeg amit kifizetett a kasszából tehát én termelem meg.

Na most sajnos nem sikerült az öntöző fejeket jó helyre tenni, mert nem vették figyelembe a benapozást, meg össze vissza locsolja a teraszt, így 1 hétvége családozás abból állt hogy felástam az egészet, kínlódtam mert megint vakondháló került le, lecseréltem a fejeket, de ezért a teljes zóna rendszert is át kelett alakítani, tehát nem csak cca. 15 öntöző fejet.

Majd ha kész volt letömörítettem, és vettem gyeptéglát rá és lerakni.


Ez mondjuk 1 hétvége volt, amit velük tölthettem volna.


6 hete a kaput csináltam, mert nekiment kocsival, összegben kevesebb de elgörbült, le kellett szerelni csapágyakat cserélni, elvinni szintereztetni visszahozni felszerelni.


Előtte legaláb pénzbe nem került, de nagyon szeret szellőztetni ha elmegy itthonról akkor is.. Igen ám de a fűtés örökké megy emiatt (télen is van hogy emeleten 6 fok van és megy a fűtés és kereszthuzat)

Szóval 2 napom elment mire megcsináltam hogy ha nyitva az ablak ne menjen a fűtés, mert ha elmondom az bonyolult.


Szóval köszönöm a jó tanácsot, én megcsinálom ezeket, sőt a havonta leejtett üvegtányér után havonta javítok burkolatot is a konyhában vagy a nappaliban, de én bevezettem, 5-6 hetente van egy hétvége ami az enyém, sőt, még durvább leszek újra motorozni fogok. És igen, ebből vita van, de nem érdekel mert ha kiszámolom hogy mennyi időt van a plázában (valamiért fétise ott narancslevet inni, tehát oda autózik iszik narancslé sétál és hazajön, naponta szinte) akkor arányaiban én kevesebb időt költök magamra mint a családra..

2021. ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
87%

#18

Azért,amikor ilyen vagy hasonló történeteket olvasok mindig csodálkozom..

Van egy családfő,aki kb mindent megteremt és van egy feleség,akinek egy ilyen narancslé sztori (írhatnék más értelmetlen dolgot)program az életében.

Próbálom elképzelni,hogy mi köt össze két ilyen embert.

Úgy értem pl egy ilyen férfinak,mi lehet szórakoztató egy hasonló nő társaságában.

2021. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Andi80018 ***** válasza:
91%

Szerintem ez teljesen rendben van, viszont nem hinném, hogy meg tudod az érzéseit változtatni ezzel kapcsolatban. Úgyhogy vagy nem mész, vagy marad a szájhúzás.

Mitől fél egyébként, hogy megcsalod? Gondolom.... :-)

Ha havonta mennél, az is beleférne.

2021. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!