Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Fèrfiak akik házasok nalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak akik házasok nalatok van ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 ève èlek párkapcsolatban 2 ève vagyok hazas.. egy olyan gondom van hogy a felesègem nagyon huzza a szájat arra ha elmegyek haverokkal kicsit. Hozzzateszem nem kocsmákba szoktunk járni hanem ki a szabadba elvagyunk iszogatunk stb.. nekem erre igènyem van úgy 1,5 2 havonta. Viszont a felesègem ki nem allhatja folyton vita van ebből. Èn ugy gondolom mindenkinek jár az hogy le eresszen nèha nèha egy kicsit ebbe semmi bűn nincs.. ilyenkor nem szeretem magammal vinni mert senki nem hozza a párját😀 ebből is mindig vita van boldogok vagyunk szeretjük egymást de nèha jó egy kicsit nèlküle èrtitek... szerintetek túl reagalja? Vagy tenyleg nem hazassagba való viselkedes ez?

2021. ápr. 27. 05:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
97%
Keressen ő is barátnőket.
2021. ápr. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%

Jelezd neki hogy szokjon hozzà mert gyerek mellett is ugyanugy lefogsz lépni.


Egy rakat házasság ilyen hogy a ferj egesz héten dolgozik a nő belegebed a gyerekellátásba aztan a ferj hetvegen lelép mert neki ez jár alapon aztan akkor ia belegebed a gyerekbe a nő.


Nem árt ha előre képben van kulonben folyamat ezen fogtok veszekedni.

2021. ápr. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%

*nálunk amugy pont dorsitva volt. Állandoan ráncigált a haverjaihoz a barátom plusz joformán naponta voltak nálunk is a haverjai, úgy éreztem semmi magánéletünk vagy saját magánéleten sincs.

Egy idő mulva nem voltam hajlando sem arra, hogy menjek én is, örültem már ha lelèp és otthon is érezhetem magam az otthonunkban, nem csak mint"vendéglátós" nő, egy időben még rá akart venni hogy menjek nyakamra küldte a haverjait is hogy elhivjanak, aztán végre lett magánszférám is.

2021. ápr. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Nőkét írom, hogy teljesen normális, hogy elmész, tartod a haverokkal a kapcsolatot és csináltok külön programot is.

Jó lenne, ha el tudná magát foglalni és nem önzősködne.

2021. ápr. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%
Nehogymár te jólérezd magad, ha ő nem képes erre :D
2021. ápr. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
Házasságban azert ezt már rendesen meg kellene beszélni mert ez nagyon csunya dolgokhoz is vezethet már ha nem egyeznekba felek. Amig tingli tanglib egyuttjarasrol van szo addig normalis csak, ha vmi nem stimmel a felek kozt
2021. ápr. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%

Ez van van nálunk is. Feleségem 8 éve nem dolgozik csak háztartásbeli. Az se kevés de ma én viszem a lányomat suliba, én is hozom és én viszem lovagolni, tehát én is szoktam csinálni valamit, bár szerintem 4 ember eltartása már eleve nem kevés.


6 évig dolgoztam hétvégén is volt hogy vasárnap 9kor mondtam hogy most 1 órás hétvégét tartok mert 10kor alvás hiszen 5kor kelek. :) És akkor gyorsítva hetvegeztem 1 óra alatt.

Ez rendszeres volt


Aztán jött a haveros hétvége 2 havonta , van is hiszti belőle de nem érdekel.

Szerintem erre szükség van. Feleségem is mehetne baratnozni csak neki 1 barátnője van de erről nem tehetek.

2021. ápr. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy féltékeny, és azt hiszi ilyenkor csajozol a haverokkal? Én pl ezért nem örültem a haverokkal való eljárkálásnak, és kiderült, hogy jól voltak a megérzéseim.
2021. ápr. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
44%

Utolsó annyira tipikus, a családra 1 órás gyorsított hétvége jut munka mellett, de te magad írod, hogy legtöbbször dolgoztál(ilyenkor a feleséged is dolgozik otthon!!!)haveros hétvégére meg 2 nap! És még neked áll feljebb, hogy Nagyritkán odaviszed a saját gyereked autóval az iskolába/oviba! Tipikus mérgező, rossz apa, agyondolgozza magát, mikor senkinek se kellene annyi pénz, a szabadidejének 80%át meg a haverjaira fordítja, és veri a mellét, ha 15 percet van a gyerekkel egy autóban..


Én már elváltam volna.


Amiket fel kell tenned kérdések:


Lerészegedsz 5 hetente?


A feleségednek is van ennyi ideje, mikor egyedül vagy másokkal lehet?


Amikor ennyi ideje van, akkor te vigyázol a gyerekedre, vagy olyan, akit nem kedvel a feleség?


Megengedhetitek magatoknak ezt a kiadást?


Töltesz vele kettesben is hétvégét gyerekmentesen?


Tölt együtt a család is hétvégét?


Hány hétvégét dolgozol át? Nem lehet, hogy 5 hétvégéből 3 hétvégén dolgozol, tehát két szabad hétvégét kellene gyerek-feleség-haverok közt elosztani, és túl sok jut a haverokra?


Utálja a haverjaid?(ez az utolsó szerintem marhaság, de megmagyarázná a dolgot)


Ha a felsőkre korrektek a válaszaid, a feleségednek csak annyi a baja, hogy fél, hogy nem nőttél fel, nem köteleződtél el eléggé mellette..

2021. ápr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de én béna férj vagyok és sokat kell dolgozni.

Én 600e ftos autóval járok feleségem igénye a 15 milliós így havi 100e Ft értékvesztés. mellette ha nincs covid edzések szeptkezesek 120e Ft, kocsiba üzemanyag etc meg 100. 320 csak mert elvileg minden nőnek jár és mindenki így csinálja.

Erre jön a ház fenntartása csak havi 10e Ft kanapé amire leülök mert 1.3 millió 10 évente , és még sorolhatnám.


Mellette ma is én viszem lányom suliba lovagolni (jaaa havi 80e Ft) most készül , ez ilyenkor 4 óra.


Különben feleségemnek felajánlottam hogy cseréljunk de nem akar.


Udv, a mérgező férj

2021. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!